Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
449

Klimatizované domky v Baško Polje: Prázdniny jako pro Pipi Dlouhou punčochu

Klimatizované domky v Baško Polje

Mít dva roky prázdnin, nebo si užívat život s lehkou hlavou jako Pipi Dlouhá punčocha, patří mezi dětské sny, které se nás často drží až do dospělosti. Opičku pana Nielsona, ani koně za domem vám sice slíbit nemůžeme, ale bezstarostnou prázdninovou pohodu si v luxusních klimatizovaných domcích v Baško Polje určitě užijete dosyta.


Baško Polje: dovolená na Makarské

Luxusní klimatizované domky v Baško Polje: dovolená na Makarské

Klimatizované domky: poloha a vybavení

Poloha a vybavení

Menší útulné domky se rozkládají v piniovém háji a tvoří součást dobře vybaveného kempu poblíž Bašky Vody. Každý domek má svou vlastní kuchyňku a oddělené ložnice, což určitě ocení rodiny s dětmi. V prázdninovém domku s terasou se pohodlně ubytujete až 6 osob. V kuchyňce se nachází lednička a navazuje na ni jídelna. V každém domku je sprcha, WC, televize, DVD a rádio. Snídat nebo večeřet můžete také na terase se zahradním nábytkem. V denní místnosti udržuje příjemnou teplotu klimatizace.


Klimatizované domky: kemp, pláž a koupání

Kemp, pláž a koupání

Kemp je velmi klidný a dobře vybavený. V areálu najdete restauraci, pekárnu a malý obchod. Dají se tu směnit peníze. V recepci kempu lze využít sejf. Kemp disponuje také společnými sprchami a toaletami. Na pláž se dostanete maximálně do deseti minut. Přírodní oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře ocení hlavně maminky malých dětí. V areálu kempu si zahrajete badminton, stolní tenis, nebo míčové hry na přilehlém hřišti.


Klimatizované domky: děti

Děti v Baško Polje

V blízké Bašce Voděprobíhají během letní sezóny animační programy v Neptun klubu. Autem jste tam cobydup, nebo počítejte se zhruba 20 minutami příjemné procházky. Děti určitě potěšíte lodním výletem, který si domluvíte v místě. Vyjíždí se odsud na ostrovy Brač a Hvar. Dobrodružný výlet představuje městečko Omiš, kde si prohlédnete původní středověké pirátské pevnosti.


Naši klienti hodnotí:

Naši klienti hodnotí:

Jitka, Pardubice, 25 let

„Chatky se nachází v mírném svahu, od pláže jsou vzdálené cca 5 min volnou chůzí z kopečku. Celou cestu na pláž se jde ve stínu borovic. Promenáda vede jak do Bašky Vody, tak i na druhou stranu do Promajny. Pláž krásně čistá, voda průzračná. V některých místech jsou ve vodě větší kameny (průměr cca 10 cm), proto doporučuji pro pohodlnější koupání boty do vody (k zakoupení také hned u pláže za cca 50 kun), nebo chodit v pantoflích či žabkách. U pláže rostou vysoké borovice, je možné se schovat do stínu. K dispozici je také sprcha a hezké čisté WC. Na pláži obchůdek s ovocem⁄zeleninou, zmrzlinou a palačinkami. Obchod s vodními potřebami, klobouky, brýlemi atd. Hned u vody se dá zajít do hezké restaurace, která servíruje i denní menu. V kempu funguje pekárna, malá samoobsluha a fast food. Kemp je velmi čistý a klidný! Překvapilo mě, že se všichni v kempu chovali tiše, což jsem vzhledem k velkým terasám u domků neočekávala. Večer nikdo nepokřikoval. Spíše byli v chatkách rodiny s menšími dětmi, nikoliv party mladých lidí. Všechna okna v domku kryjí sítě proti hmyzu.


Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours


Zavolejte nám zdarma 800 567 567  |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje