Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
96

Klimatizované domky v Baško Polje: luxus a nádherné pláže

Velmi populární a oblíbená oblast v severozápadní části Makarské riviéry nabízí hned několik známých a atraktivních letovisek. Jen 2 km od Bašky Vody je to například letovisko Baško Polje, které patří mezi typická letoviskem Makarské riviéry: nádherné pláže z drobných oblázků, okolní borové lesy a pohádkové panorama lemované hřebenem pohoří Biokovo... Ve zdejším kempu, který je spojen s letoviskem Baška Voda chodníkem podél pláží, stojí luxusní klimatizované domky – místo pro Vaši spokojenou dovolenou. Najdete zde vše pro Vaše pohodlí: dvou a třílůžkové ložnice, kuchyň s jídelnou a sociálním zařízením, tedy přímo rodinné, komfortně vybavené  bydlení až pro 6 osob. Nedaleký NEPTUN KLUB v Bašce Vodě zabaví plnohodnotně Vaše děti, zatímco Vy si můžete užívat moře a míčových nebo vodních sportů. A jak se Vám v letovisku Baško Polje líbilo v minulosti?

16.6.2012

Dobrý den,
dnes jsme se vrátili z dovolené v Chorvatsku, kde jsme byli v kempu Baško Polje. Každý den jsme docházeli do Baška vody s třemi dětmi ve věku 3, 8 a 9 let na program v Neptun klubu. Holky Lucka, Janča a Pája byly super. Děti z nich byly nadšené. Zpříjemnily pobyt nejen dětem, ale i nám a jsem si jistý, že i ostatním lidem, kteří navštívili jejich program. Děti si je zamilolaly. Bude se dát zjistit jestli příští rok budou účinkovat v nějakém Neptun klubu.
S pozdravem Filip
 

30.8.2011 

Super dovolená, domky opravdu luxusní a v kempu i na pláži spousta místa na běhání pro děti a u pláže není žádná frekventovaná silnice!!! Určitě se sem znovu rádi podíváme.
Martina Kociánová

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje