Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1207

Kato Petres - nejen západ slunce

Při putování řeckým ostrovem Rhodos doporučujeme na závěr dne navštívit Kato Petres. Toto místo se nachází na západním pobřeží ostrova Rhodos kousek od stejnojmenného hlavního města Rhodos. Na konci veřejné městské pláže Psaroupoula vydlážděnou cestičkou projdete 1 km dlouhou oblázkovou pláží až k původní osadě Kritinia. Cestou se můžete kochat západem slunce. Lavičky rozmístěné na pobřeží Vám umožní romantické posezení s vyhlídkou na zapadající slunce. Kromě toho se nad touto zátokou nachází jeden z nejkrásnějších jeskyních kostelů zasvěcených Michaelu Archandělu. Smetáky, kterými je ozdobena jeho ikona před vstupem do kapličky symbolizují všechny hříchy, se kterými Michael Archanděl zamete. V kapličce si můžete zapálit svíčku a pokochat se stovkami ikon, které zdobí zdi celé jeskyně a které sem nosí věřící.

Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce Kato Petres - nejen západ slunce


LAST MINUTE Rhodos

Řecký ostrov Rhodos

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje