Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
144

Kajting na řece Neretvě

Patříte mezi nadšence vodních sportů a rádi zdoláváte vlny? Už nemusíte šetřit každý cent na dovolenou v kalifornských zálivech, abyste chytli nějakou tu vlnu. I chorvatské pláže totiž nabízí parádní využití vodních sportů, mezi které v poslední době patří také oblíbený „kajting“.

Jen  na upřesněnou: Kiting zahrnuje nejrůznější odvětví jízdy a to například na vodě, zemi či sněhu. K tomuto sportu potřebujete libovolné prkno (surf, snowboard, skate), kite nebo-li draka a hlavně vítr. Mezi nejoblíbenější disciplíny se pak řadí kitesurfing, jelikož si jej mnoho lidí spojí právě s dovolenou v létě u moře. Dá se totiž provozovat na všech vodních plochách. Naše cestovní kancelář Vám umožní provětrat svého draka na oblíbeném Jadranu. Pro tento druh sportu je nejlepší například řeka Neretva, kde fouká příjemný vítr „maestral“ a která slouží hlavně pro kajtery. Můžete navštívit také Pelješki kanal nacházející se mezi ostrovem Korčula a poloostrovem Pelješac, protože i zde fouká potřebný vítr určený právě k vodním sportům.

  Všem, kteří si tento sport oblíbili, můžeme nabídnout ubytování poblíž řeky Neretvy, a to konkrétně ve vesničce Blace, 10 km jižně od Ploče. Apartmán se nachází poblíž moře a zahrnuje svou vlastní privátní pláž. Můžete tady využít parkoviště, které najdete přímo u vily, zapůjčit si venkovní gril nebo využít služeb wifi. Takže teď už jen vybrat vhodný termín, zabalit si prkno a vyrazit na Jadran - vždyť do Ploče se dostanete pohodlně autem, přičemž z dálnice prakticky nesjedete...

 

  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje