VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

355

Jak se slaví v Chorvatsku

Stejně jako u nás, tak i v Chorvatsku se slaví Silvestr velmi bujaře.

Chorvatský svátek se jmenuje "Doček i proslava Nove Godine".

Ve větších městech jsou typické oslavy v ulicích, nechybí živá hudba. Typické je třídenní aranžmá včetně silvestrovské noci a novoročního oběda. Slavnostní večeře o třech chodech a pořádná zábava s kapelou nesmí chybět. Nejčastěji taková aranžmá potkáte v 3 a 4 hvězdičnových hotelích.

V měnších městech jsou oslavy střídmější, ale rozhodně jim nechybí atmosféra.

A jak se slaví v nejznámějších městech?

Split – Obyvatelé Splitu plánují strávit oslavy na nábřeží Riva, kde bude bohatý program, živá hudba, ohňostroj a spousta lidí. Této akce se účastní až 70 tisíc návštěvníků.

Poreč – Silvestrovské oslavy na “trge Slobode”, od odpoledních hodin se budou střídat hudební skupiny, od 01.00 pokračuje zábava s DJ.

Dubrovník – Oslavy nového roku na hlavní promenádě Stradun, program od 10.00 až do 3.30 hodin.

Primošten – Oslavy pořádá Aurora Club Primošten ve svém areálu postaveném v klasickém středomořském stylu na svazích města 2 km od centra a návštěvníky budou v jedné části bavit pop music kapely a v druhé bude divoká elektronická párty s dance a house music a DJ Niki Belucci.

Šťastný nový rok vám přeje tým VÍTKOVICE TOURS

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje