Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
59

Uspokojí Chorvatsko i náročnější klientelu?

jadran pro náročné 

Chystáte se  na dovolenou, ale stále ještě přemýšlíte jestli dát přednost nějaké  exotice nebo vybrat raději tradiční, bezpečnou destinaci, ale zároveň se neochudit o výjimečný zážitek?

Pokud se přikláníte k možnosti nejezdit nebo nelétat zbytečně daleko a zároveň si užít opravdový luxus nebo nezapomenutelné dobrodružství, je pro vás Jadran tou nejlepší volbou. Do karet nahrává také nádherné prostředí, čisté moře a v případě potřeby snadná možnost domluvit se i česky.

Privátní ubytování

Zajistíme vám naprosto privátní ubytování a to jak v luxusních vilách s možností vlastního bazénu, tak také na zcela opuštěných místech. Představte si takovou dovolenou strávenou na ostrově s ubytování přímo na majáku. Vaše maximální pohodlí jde ruku v ruce s perfektními službami.

Adrenalinové zážitky

Pro milovníky adrenalinu máme připraveny atrakce jako je ultra rychlá projížďka na vodních skútrech, seskok padákem, rafting nebo potápění, projížďku na horských kolech divočinou, návštěvu nejzajímavějších jeskyní, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane nebo nezapomenutelný zážitek na motorkách.

Specialitou jsou jachty a rybářské lodě

Pokud chcete zažít něco, co tu ještě nebylo, zkuste výlet na jachtě nebo rybářské lodi. Exkluzivní dovolená, nekrásnější chorvatská místa, dech beroucí zážitky na luxusní jachtě, návštěva romantických pláží, objevování civilizací netknutých zátok a doprovodný program dle vašeho výběru – to jsou okružní plavby pro náročné.


Také můžete mít po celou dobu dovolené osobního průvodce, který vám ukáže a doprovodí vás na kulturní akce, do nejlepších restaurací a památek. To vše vám zajistíme zcela podle Vašich přání. Vyžádejte si konkrétní nabídku na míru!

Luxusní hotely s nejvybranějšími službami

Na Jadranském pobřeží najdete celou řadu opravdu luxusních hotelů s perfektními službami, umístěním na pláži, aperitiv barem a barmanskou show, plážovým servisem včetně obsluhy, vnitřní i venkovní bazén, plážový volejbal, tenisové kurty, wellness, sauny, solárium, masáže, kosmetika, fitness a mnoho dalších. Samozřejmostí jsou klimatizované pokoje a parkoviště.

Mezi Hity v luxusních hotelech na Jadranu patří

Hotel THE QUEEN OF MONTENEGRO **** v Bečićí, Černá Hora

queen of montenegro

Grandhotel ADMIRAL***** ve Slanu, Jižní Dalmácie, Chorvatsko

grandhotel admiral

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje