Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
73

Jadran bez bariér – hotel Biokovka

Dovolenou u moře si můžete plnohodnotně užít i v případě, že jste imobilní. Vyberte si dovolenou z našeho katalogu Jadran bez bariér, kde najdete bezbariérové ubytování v Chorvatsku a Černé hoře. Všechny hotely s bezbariérovým přístupem nebo bezbariérovou úpravou jsou nové nebo nově rekonstruované. Jak interiér hotelů, tak okolí, je zcela nebo částečně upraveno pro pobyt handicapovaných osob. Hodně cestovních kanceláří ve svých katalozích užívá piktogramy pro vozíčkáře, ale je třeba si důkladně ověřit, zda hotel opravdu splňuje všechna kritéria bezbariérovosti.

Na dovolenou pro vozíčkáře doporučujeme ověřený hotel Biokovka na Makarské riviéře. Hotel Biokovka nabízí nejen bezbariérové ubytování, přístup na pláže, ale také bezbariérový vstup do moře. Hotel je zčásti využíván jako zdravotnické a rehabilitační zařízení, je proto vhodný pro lázeňské pobyty. Ceny začínají již od 7 190 Kč za týden s polopenzí. Počet pokojů vhodných pro vozíčkáře je omezen a je potřeba je v hotelu vyžádat. V případě Vašeho zájmu o rezervaci bezbariérového pokoje se neváhejte obrátit na naše pracovníky na telefonu či pobočkách po celé České republice.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje