VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

73

Jadran bez bariér – hotel Biokovka

Dovolenou u moře si můžete plnohodnotně užít i v případě, že jste imobilní. Vyberte si dovolenou z našeho katalogu Jadran bez bariér, kde najdete bezbariérové ubytování v Chorvatsku a Černé hoře. Všechny hotely s bezbariérovým přístupem nebo bezbariérovou úpravou jsou nové nebo nově rekonstruované. Jak interiér hotelů, tak okolí, je zcela nebo částečně upraveno pro pobyt handicapovaných osob. Hodně cestovních kanceláří ve svých katalozích užívá piktogramy pro vozíčkáře, ale je třeba si důkladně ověřit, zda hotel opravdu splňuje všechna kritéria bezbariérovosti.

Na dovolenou pro vozíčkáře doporučujeme ověřený hotel Biokovka na Makarské riviéře. Hotel Biokovka nabízí nejen bezbariérové ubytování, přístup na pláže, ale také bezbariérový vstup do moře. Hotel je zčásti využíván jako zdravotnické a rehabilitační zařízení, je proto vhodný pro lázeňské pobyty. Ceny začínají již od 7 190 Kč za týden s polopenzí. Počet pokojů vhodných pro vozíčkáře je omezen a je potřeba je v hotelu vyžádat. V případě Vašeho zájmu o rezervaci bezbariérového pokoje se neváhejte obrátit na naše pracovníky na telefonu či pobočkách po celé České republice.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje