Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
196

Ideální rodinná dovolená


Slunce, teplé a křišťálově průzračné moře, malebná písčitá nebo oblázková pláž, letovisko vybavené bary, restauracemi, sportovišti, obchůdky, příjemní lidé okolo... možná že právě toto vše je pro Vás ta pravá  ideální rodinná dovolená.

Každopádně rodina má samozřejmě více členů, a tak  i každý z nich čeká od dovolené ještě to své, něco jakoby „ navíc“ . Děti se určitě rádi vydovádí v hotelových bazénech, super adrenalinovou zábavou pak pro ně jistě bude i návštěva dobře vybaveného aquaparku nebo alespoň nejrůznější vodní atrakce, jako např. skluzavky, tobogány, pro ty nejmenší pak třeba nezbytné brouzdaliště.

Ženy se určitě už při výběru letoviska budou zajímat nejen o vybavenost, ale i místní „ kulturní dění“ – tedy zajímavé akce, na které mohou při tamním pobytu vyrazit, a to jak během dne, kdy zapojí celou rodinu, tak i třeba taneční večery pro páry anebo zajímavé rodinné výlety do okolí. Vždyť jak Chorvatsko, tak Černá Hora , jsou doslova proslulé svými starobylými kláštery, hrady, kostelíky, romantickými zákoutími a uličkami, které určitě stojí za shlédnutí.

Muži – sportovci pak zcela jistě budou zkoumat vybavenost letoviska co se sportovních aktivit týče. Vždyť třeba ideálně tenisový areál se vším všudy, hřiště pro volejbal nebo fotbal, kuželky, ping- pongové stoly a další nejrůznější sportovní náčiní opravdu nesmí chybět v žádném kvalitním přímořském letovisku.

Ti aktivnější z Vás pak určitě ocení i lákavou nabídku vodních sportů – vždyť není nic romantičtějšího, než projížďka ve člunu nebo poznávání neznámých zátok a ostrůvků...

Námi nabízené NEPTUN KLUBY na chorvatském Jadranu Vám vaše očekávání  splní i v letošní sezoně. Tak teď už stačí jen vybírat...

 www.ckvt.cz

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje