Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
161

Ideální dovolená pro teenegery

Neradi trávíte léto doma? Nebo dokonce u moře s rodiči a bez kamarádů?

V tom případě pro Vás máme dobrou radu : navrhněte rodičům, ať letos zvolí pro Vaši společnou dovolenou letovisko Gradac.

Nudit se tady totiž rozhodně nebudete, a to jak při pobytu s rodiči, tak i s kamarády. Velmi oblíbený Gradac se nachází na jihu Makarské riviery, 13 km od přístavu Ploče. Nabízí krásné, dlouhé a široké pláže s pozvolným vstupem do moře. Nejznámější je pláž Gornja Vala, která je považována za jednu z nejpěknějších na Jadranu.

Gradac je ale též vyhledávaným zábavním centrem a to Vás bude asi zajímat nejvíce: věhlasné jsou zde především místní diskotéky a to jak pod širým nebem tak uzavřené, ale také tradiční lidové slavnosti, mezi které patří nejznámější Gradacká turistická noc. Co se týče vodního vyžití, je zde bohatá nabídka skluzavek, vodních skútrů, lyží, motorových člunů a nafukovacích banánů. Jestliže jste opravdovými milovníky vodních sportů a adrenalinové zábavy, pak Vám doporučujeme vyzkoušet potápění, surfing, jet ski, vodní pólo a mnoho dalších aktivit. Pokud se raději zdržujete na souši a jste milovníky in-line bruslení, rozhodně své brusle přibalte s sebou.

Ubytování Vám nabízíme například v moderním penzionu NEPTUN *** , který leží v blízkosti oblázkové pláže, cca 50 m nad penzionem Posejdon. Ubytování je velmi příjemné a klimatizované v 2-3 lůžkových pokojích s hydromasážní vanou, balkonem nebo lodžií a některé i s možností přistýlky. Je Vám zde k dispozici i malý vnitřní bazén s whirpoolem, fitness centrem a saunou.

   

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje