VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

99

Hotely v Chorvatsku a Černé Hoře

Hotel Maestral, NovigradPožadujete po dobu své dovolené maximální pohodlí a servis příjemného personálu? Nové, ale i zrekonstruované hotely v Chorvatsku i Černé Hoře nabízí ke kvalitnímu ubytování i možnost využívat bazény, restaurace, fitness centra, obchody a hotelové služby (obchody, směnárny, kadeřník, …). Naše nabídka hotelů obsahuje všechny kategorie ubytování  od cenově výhodných, jednoduše zařízených hotelů až po luxusní pětihvězdičkové hotely.

Ve vybraných hotelích jsme připravili animační programy, NEPTUN KLUBY pod vedením zkušených animátorů a delegátů. V letošní sezoně budou NEPTUN KLUBY realizován v Chorvatsku v populárních letoviscích – Gradac, Baška Voda, Promajna, Sv.Filip i Jakov a NOVĚ také ve Fažaně. Tým našich animátorů se postará, aby Vaše dovolená i v případě nepříznivého počasí byla jednoznačně tím, na co budete ještě dlouhé měsíce doma Vy i Vaše děti vzpomínat. Podívejte se na nabídku našeho NEPTUN KLUBU a přijeďte si k nám užít rodinnou dovolenou!

Výhody ubytování v hotelích v Chorvatsku a Černé Hoře

 • Pohodlné i luxusní ubytování na dovolené v Chorvatsku a Černé Hoře
 • Možnost zajištěného stravování formou polopenze, plné penze či all inclusive
 • Animační programy

Prohlédněte si naši nabídku zájezdů  ubytování v hotelích v Chorvatsku a Černé Hoře a zájezdů letecky do Chorvatska a užijte si bezproblémovou dovolenou Chorvatsko a Černá Hora.

Vyberte si svůj hotel v Chorvatsku a Černé Hoře:

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje