Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
99

Hotely v Chorvatsku a Černé Hoře

Hotel Maestral, NovigradPožadujete po dobu své dovolené maximální pohodlí a servis příjemného personálu? Nové, ale i zrekonstruované hotely v Chorvatsku i Černé Hoře nabízí ke kvalitnímu ubytování i možnost využívat bazény, restaurace, fitness centra, obchody a hotelové služby (obchody, směnárny, kadeřník, …). Naše nabídka hotelů obsahuje všechny kategorie ubytování  od cenově výhodných, jednoduše zařízených hotelů až po luxusní pětihvězdičkové hotely.

Ve vybraných hotelích jsme připravili animační programy, NEPTUN KLUBY pod vedením zkušených animátorů a delegátů. V letošní sezoně budou NEPTUN KLUBY realizován v Chorvatsku v populárních letoviscích – Gradac, Baška Voda, Promajna, Sv.Filip i Jakov a NOVĚ také ve Fažaně. Tým našich animátorů se postará, aby Vaše dovolená i v případě nepříznivého počasí byla jednoznačně tím, na co budete ještě dlouhé měsíce doma Vy i Vaše děti vzpomínat. Podívejte se na nabídku našeho NEPTUN KLUBU a přijeďte si k nám užít rodinnou dovolenou!

Výhody ubytování v hotelích v Chorvatsku a Černé Hoře

  • Pohodlné i luxusní ubytování na dovolené v Chorvatsku a Černé Hoře
  • Možnost zajištěného stravování formou polopenze, plné penze či all inclusive
  • Animační programy

Prohlédněte si naši nabídku zájezdů  ubytování v hotelích v Chorvatsku a Černé Hoře a zájezdů letecky do Chorvatska a užijte si bezproblémovou dovolenou Chorvatsko a Černá Hora.

Vyberte si svůj hotel v Chorvatsku a Černé Hoře:

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje