Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
192

Hotel Saudade**** v nádherném Gradaci!

V jednom z nejkrásnějších letovisek Makarské riviéry – Gradaci – se nachází komfortní hotel Saudade, který představuje ideální podmínky pro dovolenou rodin s dětmi. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti kouzelné oblázkové pláže, která je vhodná ke koupání malých dětí a zároveň jeden kilometr od centra města, kam je možné si udělat příjemnou procházku. Hotelové pokoje jsou dvolůžkové, klimatizované vybavené koupelnou, toaletou, televizí, fénem, minibarem a balkonem. Součástí hotelu je příjemné wellness centrum, kde si můžete dopřát skvělou relaxaci. Pokud rádi sportujete, můžete využít i hotelové fitness. Kromě příjemné hotelové restaurace a aperitiv baru určitě oceníte připojení k wifi na recepci hotelu.

V Gradaci se rozhodně nebudete nudit. Můžete zde vyzkoušet řadu vodních sportů, koupat se na jedné z nejproslulejších pláží Jadranu – Gornje Vale nebo si udělat krásný výlet do městečka Metković bohatého na antické vykopávky. Pěkný zážitkem je i výlet ke sladkovodnímu systému Baćinských jezer, která zásobuje vodou Vrgoracké jezero.  V létě je jezero plné ryb a okolní prostředí překypuje bujnou flórou.

Více informací o hotelu Saudade najdete ZDE.

 Gradac, Chorvatsko, hotel Saudade  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje