VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

115

Hotel Pohoda**** v Luhačovicích : relax za super cenu!

Lázně Luhačovice patří k nejpůvabnějším a také nejnavštěvovanějším moravským lázním. Léčí se tu onemocnění dýchacího ústrojí, nemoci poruch látkové výměny, pohybového aparátu, oběhového ústrojí a také onkologické choroby. Zdejší prostředí Vás zaujme pro svou neopakovatelnou atmosféru, kterou vytváří jak překrásná okolní krajina, tak také například prvky lidové architektury, jimiž jsou bohatě zdobeny místní lázeňské domy. Luhačovice navíc nenabízejí pouze lázeňskou léčbu, ale i možnost relaxačních pobytů s mnoha sportovními aktivitami.

Vhodný je právě pro tyto pobyty Wellness hotel Pohoda****. Tento nově zrekonstruovaný hotel najdete v části Pozlovice, cca 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády. Je přímo ideálním místem pro rodinné pobyty či pobyty pro seniory, nabízí například relaxační centrum s procedurami nebo celoročně přístupný wellness s 15metrovým bazénem. Dvoudenní pobyt s polopenzí zde pro dospělou osobu nabízíme již od 3060 Kč přičemž 1 dítě má pobyt ZDARMA! Nejen prameny, ale také přírodní a klimatické podmínky dělají z této „Perly Moravy" , jak se také lázním Luhačovice přezdívá, jedinečné místo pohody a relaxace.

  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje