VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

124

Hotel Andrija v Šibeniku – první tematický hotel pro děti

A je to tady! První tematický hotel projektovaný především pro děti, hotel Andrija **** najdete v letovisku Šibenik-Solaris.

Vaše děti zaujme hned u hlavního vchodu, kde na ně u vyzdobené recepce bude čekat originální maskot s dárkem. A o tom, že děti jsou v tomto hotelu skutečně hlavní hosté, pak budete přesvědčováni doslova na každém krok. Speciálně vybavená herna pro děti imitující podmořský svět fantazie, bar s těmi nejúžasnějšími dobrotami a nápoji určenými právě dětem nebo i kuchyňský kout se zařízením pro přípravu jídel pro nejmenší ratolesti – to je jen část zázemí, které ocení nejen Vaše děti, ale i Vy, protože tým animátorů se bude v tomto hotelu starat i o jejich zábavu.

Andrija je tak prvním skutečným tematickým dětským hotelem  v Chorvatsku s atmosférou, kde každý pracuje pro děti, kteří jsou zde opravdu VIP hosté.  

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje