Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
124

Hotel Andrija v Šibeniku – první tematický hotel pro děti

A je to tady! První tematický hotel projektovaný především pro děti, hotel Andrija **** najdete v letovisku Šibenik-Solaris.

Vaše děti zaujme hned u hlavního vchodu, kde na ně u vyzdobené recepce bude čekat originální maskot s dárkem. A o tom, že děti jsou v tomto hotelu skutečně hlavní hosté, pak budete přesvědčováni doslova na každém krok. Speciálně vybavená herna pro děti imitující podmořský svět fantazie, bar s těmi nejúžasnějšími dobrotami a nápoji určenými právě dětem nebo i kuchyňský kout se zařízením pro přípravu jídel pro nejmenší ratolesti – to je jen část zázemí, které ocení nejen Vaše děti, ale i Vy, protože tým animátorů se bude v tomto hotelu starat i o jejich zábavu.

Andrija je tak prvním skutečným tematickým dětským hotelem  v Chorvatsku s atmosférou, kde každý pracuje pro děti, kteří jsou zde opravdu VIP hosté.  

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje