Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
182

Herecké hvězdy Petr Nárožný a Josef Dvořák hosty v Neptun klubu v Bašce Vodě

NEPTUN kluby na Jadranu po celou letošní sezonu nabízely všem nádherné chvíle u moře plné skvělé zábavy, her, soutěží a téměř každý týden jste mohli v některém z NEPTUN klubů potkat také některou známou českou osobnost. Na sklonku léta jsme v NEPTUN klubu v Bašce Vodě přivítali hned dvě velké hvězdy českého herectví, pány Petra Nárožného a Josefa Dvořáka.

To, že je pan Nárožný jedinečný bavič, přesvědčil všechny přítomné toho večera hned na začátku vystoupení. Rozesmál publikum nejen svým skvělým smyslem pro humor, ale také vzpomínkami na TV sérii o českých komicích, ceně Týtý, zážitcích ze Zlinského festivalu, seriálu Hospoda, kde prozradil i trik, kterak herci mohli vypít několikrát za sebou pivo na ex, když se záběr zrovna nepodařil. Všechny dámy určitě zajímala i vzpomínka na slavnou líbací scénu s Kateřinou Brožovou v seriálu Pojišťovna štěstí i jedinečné historky nejen z divadelního pódia, ale také z běžného života, které rozesmály všechny hosty na terase v Bašce Vodě.

Večer s Josefem Dvořákem byl pak neméně zábavný i díky několika překvapením. Pan Dvořák na sebe prozradil spoustu zajímavých a veselých historek – od své „zručnosti“ automechanika (kterým je vyučený), přes povídání o svých školních létech. Nechyběly historky z jeho „vodnické kariéry“, účinkování v pohádkách a večerníčcích, ale ani vzpomínky na práci filmovou a televizní: pan Dvořák se, jak jistě všichni víte, objevil například ve filmu Černí baroni či seriálech Rozpaky kuchaře Svatopluka nebo Nemocnice na kraji města. Při tématu Hospoda pak pozval na pódium svého speciálního hosta Petra Nárožného a na všechny tak čekaly historky z natáčení seriálu, některých pohádek,  oba pánové se s hosty podělili i o společné historky ze svého soukromí.

Oba večery s Pány herci zakončila autogramiáda a focení, při kterém hvězdy českého herectví všem ochotně pózovaly. Všichni diváci pak hosty za příjemně strávené chvíle odměnili bouřlivým potleskem. 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje