VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

187

Herec Bob Klepl bavil estonštinou v NEPTUN klubu v Gradaci

Mnoho známých osobností míří i v letošním roce na Jadran a opravdu milou stálicí mezi nimi je v pravém slova smyslu vynikající český herec Bob Klepl.
Možná o něm nevíte, že se narodil v Moskvě, že se věnoval loutkoherectví a nejprve působil výhradně jako divadelní herec. Známé jsou například jeho role z Divadla Na zábradlí nebo z  divadla Komedie. Nejvíce ale utkvěl tento skvělý herec nejširší veřejnosti ve svých báječných kreacích ve filmech a seriálech To jsem z toho jelen, Účastníci zájezdu, Místo v životě nebo O život. Velmi oblíbené je jeho vystupování v zábavné TV show Hádej, kdo jsem?

V pondělí 11. července pak navštívil tento sympaťák NEPTUN  klub v Gradaci a okamžitě si všechny přítomné získal. Rozpovídal se například o svých zážitcích v Bašce Vodě, vztahu k bulváru, o svých zálibách. Mluvil estonsky a dokonce zazpíval divákům i estonskou lidovou písničku.
Pár slov věnoval i svým seriálovým a filmovým rolím. Došlo i na známý pořad“ Hádej, kdo jsem“ , kde byly Bobovy oči tradičně zavázány a delegát Tonda Anders přizval na pódium svého hosta a Bob začal hádat. Po deseti otázkách bylo skóre 6:4 a host vyhrál. A o co se vlastně hrálo? O piva a míchané drinky v kavárně Laguna.
Hostem byl přitom bůh Neptun, před kterým si oba aktéři poklekli a pozdravili se s ním. Po skončení večera následovala dlouhá autogramiáda a fotografování.
Herec Bob Klepl opět dokázal. že i slavný a populární člověk může být skvělým a zábavným společníkem bez hvězdných manýrů, který miluje humor a umí rozdávat dobrou náladu.

   

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje