Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
382

Gratulace z chorvatského velvyslanectví

Gratulace z chorvatského velvyslanectví

 

V únoru jsme v rámci prestižní soutěže Velká cena cestovního ruchu získali 1. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář.
Tohoto ocenění si velmi vážíme, a proto nás potěšila zpráva z Velvyslanectví Chorvatské republiky v Praze. Paní velvyslankyně poslala naší cestovní kanceláři osobní gratulaci, o jejíž znění bychom se s vámi chceme podělit.

 

Vážený pane Lehocký,

neobyčejně nás těší, že Vaše firma, Vítkovice Tours s.r.o., i v tomto roce získala hlavní cenu na veletrhu cestovního ruchu GO&RegionTour v Brně. Toto ocenění je jen dalším potvrzením pečlivé práce Vás a Vašich zaměstnanců na propagaci Chorvatska, které je pro Čechy oblíbenou destinací.
Jménem Velvyslanectví Chorvatské Republiky v Praze vyjadřuji Vám osobně i Vaší firmě díky za dosavadní spolupráci a doufám, že tato spolupráce bude pokračovat i nadále ke spokojenosti všech, zvláště v Chorvatsku nám drahých českých hostů.

Ines Troha
Velvyslankyně Chorvatské republiky v Praze

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje