Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1553

Fanděte fotbalu s námi! K moři na EURO 2024

Fandili jste už někdy svému fotbalovému týmu u moře, třeba v Chorvatsku nebo v Řecku?

Představte si, jak sedíte na pláži, sluncem prohřátý písek se vám sype mezi prsty a mořský vánek vás příjemně chladí. Sluneční paprsky se odrážejí od vln, šplouchání moře oživuje křik racků a všude kolem vás je skvělá atmosféra plná radosti a očekávání z fotbalu.

Dovolená u moře EURO 2024

Pokud se těšíte na fotbalové EURO 2024, spojte příjemné s ještě příjemnějším a sledujte fotbalové zápasy přímo z pohodlí plážového lehátka. Travel Family vám nabízí možnost spojit tyto dvě vášně do jednoho nezapomenutelného zážitku. Kromě sledování fotbalu můžete využít i řadu dalších aktivit. Chorvatsko i Řecko jsou proslulé nejen svými plážemi, mořem a koupáním. Můžete se vydat na výlety po okolí, objevovat krásy místní přírody, kultury nebo historie, anebo si prostě užít lenošení s koktejlem v ruce. A večer, po napínavém fotbalovém zápase, si můžete dopřát večeři v některé z místních restaurací a vychutnáte si tak atmosféru letního večera u moře naplno. Ať už svěříte péči o své chuťové pohárky chorvatskému kuchaři v místní chorvatské konobě nebo řeckému kuchaři v místní řecké taverně, můžete si být jisti, že se vám dostane nezapomenutelného gastronomického zážitku, který vás lahodnou směsí chutí a vůní přenese přímo do srdce místní kuchyně.

Vyberte si z široké nabídky destinací a termínů a objednejte si dovolenou ještě dnes. Ať už preferujete Chorvatsko, Řecko nebo jinou zemi, luxusní resorty či útulné penziony nebo apartmány, studia či vily, z naší bohaté nabídky si vybere každý. Díky fotbalovému mistrovství EURO 2024 bude vaše letošní dovolená u moře jedinečná a nezapomenutelná. Zažijte jedinečnou dovolenou u moře s EURO fotbalovým šampionátem a Travel Family.

Tisková zpráva Fotbalový šampionát EURO 2024 v Chorvatsku turistům neunikne

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje