Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
1197

Dva na Dvojce – Chorvatsko do kapsy!

Dostanete servis, díky kterému se u Jadranu neztratíte. A pokud už se dostanete do nesnází, poradíme vám, kam se obrátit a jak neočekávanou situaci elegantně vyřešit.

Dozvíte se, jak se změnily ceny dálničních poplatků i ceny pohonných hmot, která z tras je pro cestu autem nejvýhodnější, kdy kontaktovat české velvyslanectví v Chorvatsku nebo jestli se vyplatí vlastnit na Jadranu nemovitost. Připravený bude také rychlokurz chorvatštiny a povídání s krajany trvale žijícími v Chorvatsku.

Společně navštívíme oblíbenou Makarskou riviéru (6. 6.) a provedeme vás přístavním městem Dubrovník (7. 6.), ve kterém se natáčel legendární seriál Hra o trůny. Ve výčtu našich turistických cílů nebudou chybět ani ostrov Brač (8. 6.), frekventované město Split (9. 6.) nebo další perla Jaderského moře – Zadar (10. 6.).

Tak nezapomeňte poslouchat Český rozhlas Dvojka, od 6. června vždy mezi 9. a 11. hodinou.

Podívejte se na bohatou nabídku ubytování v Chorvatsku za výborné ceny.


Last Minute Léto 2022

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje