Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
504

Dovolená se psem? V Chorvatsku v pohodě.

Aktualita: Dovolená se psem? V Chorvatsku v pohodě.

Pokud patříte k těm, kteří se od svého domácího mazlíčka odlučují jen velmi neradi, vezměte ho na dovolenou s sebou. Nemusíte obvolávat známé, ani shánět ten nejlevnější psí hotel v okruhu 50 km od svého bydliště. Prostě svého psa sbalíte jako ostatní členy rodiny a vyrazíte k moři. V Chorvatsku totiž existuje spousta hotelů a apartmánů, kde pejsci nepředstavují žádný problém.

Icon – ubytování se psem

Kde se u můžete ubytovat se psem: hotely i apartmány

V nabídce naší cestovní kanceláře máme pro chovatele psů opravdu pestrou nabídku ubytování.


Promajna – Pavilon Dukić B

Oblíbeným cílem českých turistů s pejsky je například Pavilon Dukić B v letovisku Promajna. Příjemný standard za rozumnou cenu nabízí kromě možnosti ubytovat se s pejskem také výrazné slevy na děti (v sezóně až 70% na jedno dítě na přistýlce). Při pobytu tady se vaše děti pobaví v Neptun klubu, můžete si s nimi půjčit šlapadla i cyklistická kola. Na pláž to máte pouze 150 m, pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře, takže ideální i pro menší děti.


Brist – Vila Marko

Náramnou dovolenou i s vaším čtyřnohým kamarádem si užijete také v Bristu ve vile Marko. Hezká prázdninová vilka v sobě ukrývá klimatizované apartmány s kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a s bezplatnou WI-FI. Samozřejmostí je také balkón. Na oblázkovou pláž sejdete po schodech.


   Seznam ubytování v Chorvatsku vhodných pro pejsky


Icon – pláže pro psy

Kam vyrazit za koupáním: psí pláže

Jestli se váš psík rád koupe, myslete při výběru ubytování také na to, že přístup psům je povolen pouze na vybrané pláže. Pláže v Rabacu a v Labinu umožňují koupání psů na všech místech, kde není modrá vlajka. Ubytovat se můžete například v hotelu MARINA. Upravená pláž pro psy v Trogiru: Kaštela kod Trogira s možností ubytování v apartmánech MEDENA nebo hotelu MEDENA. Pláže v okolí města Slano u Dubrovniku, s dojezdem z hotelu REMINSENS EPIDAURUS v Cavtatu.

   Seznam pláží v Chorvatsku vhodných pro pejskyPříjemnou dovolenou s pejskem přeje CK Vítkovice Tours

Zavolejte nám 596 664 040   |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje