Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
197

Dovolená s malými dětmi


Možná si řeknete, na dovolenou k moři vyrazíme, až děti trochu povyrostou. Samozřejmě i toto je možnost, my Vám ale nabízíme i v letošním roce na Jadranu taková letoviska a jim odpovídající vybavenost a úroveň služeb, že bude dobře postaráno o Vás, ale i o Vaše, byť i ty nejmenší děti.

Nejdříve se budete zřejmě radit nad výběrem letoviska. I v letošní sezoně Vám naše cestovní kancelář nabízí řadu vyloženě rodinných pobytů v pokojích hotelů a vilek uzpůsobených právě pobytu 4 až 5členným rodinám, navíc velký počet ubytovacích zařízení v Chorvatsku i Černé Hoře nabízí ubytování až pro 3 děti ZDARMA v pokoji se 2 plně platícími osobami - více informací ZDE.

Asi budete také velmi zvažovat typ dopravy na Jadran. Pokud pojedete vlastním autem, asi už máte zkušenosti s delšími úseky a víte, jak budou Vaše děti na jízdu reagovat.

A po bezpečném dojezdu či doletu na Jadran si už Vy i Vaše děti můžete užívat klidnou rodinnou dovolenou, a to například ve velmi oblíbených a vyhledávaných NEPTUN KLUBECH, kde se o celou Vaši rodinu postarají zkušení animátoři, kteří Vám během pobytu připraví bohatý a pestrý program plný her,zábavy a soutěží.

Více o NEPTUN KLUBECH na Jadranu ZDE. 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje