VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

456

Dovolená na jachtě: zamávejte chorvatským břehům

Dovolená na jachtě

Chorvatské pobřeží je nesmírně členité a jeho vody doslova poseté spoustou ostrovů a ostrůvků. Nikdy si všechna ta malebná zákoutí neprohlédnete lépe než při plavbě lodí. Jen vy, moře a slaný vítr ve vlasech. Širé moře před vámi a za obzorem slunce, které zrovna vychází, nebo zapadá.


Za dobrodružstvím a pohodou: 7 dní na moři

Za dobrodružstvím a pohodou: 7 dní na moři

Celý týden můžete strávit na vybrané jachtě pro 20-30 osob. Přes den se kromě slunění na palubě můžete každé tři hodinky koupat v místě, kde jachta zastaví. Loď disponuje restaurací s barem, kde se přes den stravujete. Každý večer jachta zakotví v některém z chorvatských přístavů a vy máte možnost prozkoumat městečko a vyrazit si na jídlo do některé z místních konob, či taveren. Další informace o prázdninách na moři vám rádi sdělíme u nás v CK Vítkovice Tours.


S lodí na vlastní pěst

S lodí na vlastní pěst

Pokud máte nějakého kamaráda, který výletní loď vlastní, anebo si prostě jachtu pronajmete s vaší partičkou, nejste vázáni ničím. Jedete prostě tam, kam vás zrovna napadne. Nemusíte se ničeho bát, ani když mezi sebou nemáte zkušeného kapitána. V půjčovnách lodí si jachtu, nebo člun můžete pronajmout i rovnou s kapitánem, který vás všemi nástrahami širého moře provede. Jestli jste ještě nevypluli, určitě oceníte našeho podrobného průvodce pro jachtaře, kde najdete všechno, co potřebujete vědět pro plachtění v Chorvatsku.


Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours


Zavolejte nám zdarma 800 567 567  |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje