Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
456

Dovolená na jachtě: zamávejte chorvatským břehům

Dovolená na jachtě

Chorvatské pobřeží je nesmírně členité a jeho vody doslova poseté spoustou ostrovů a ostrůvků. Nikdy si všechna ta malebná zákoutí neprohlédnete lépe než při plavbě lodí. Jen vy, moře a slaný vítr ve vlasech. Širé moře před vámi a za obzorem slunce, které zrovna vychází, nebo zapadá.


Za dobrodružstvím a pohodou: 7 dní na moři

Za dobrodružstvím a pohodou: 7 dní na moři

Celý týden můžete strávit na vybrané jachtě pro 20-30 osob. Přes den se kromě slunění na palubě můžete každé tři hodinky koupat v místě, kde jachta zastaví. Loď disponuje restaurací s barem, kde se přes den stravujete. Každý večer jachta zakotví v některém z chorvatských přístavů a vy máte možnost prozkoumat městečko a vyrazit si na jídlo do některé z místních konob, či taveren. Další informace o prázdninách na moři vám rádi sdělíme u nás v CK Vítkovice Tours.


S lodí na vlastní pěst

S lodí na vlastní pěst

Pokud máte nějakého kamaráda, který výletní loď vlastní, anebo si prostě jachtu pronajmete s vaší partičkou, nejste vázáni ničím. Jedete prostě tam, kam vás zrovna napadne. Nemusíte se ničeho bát, ani když mezi sebou nemáte zkušeného kapitána. V půjčovnách lodí si jachtu, nebo člun můžete pronajmout i rovnou s kapitánem, který vás všemi nástrahami širého moře provede. Jestli jste ještě nevypluli, určitě oceníte našeho podrobného průvodce pro jachtaře, kde najdete všechno, co potřebujete vědět pro plachtění v Chorvatsku.


Příjemnou dovolenou přeje CK Vítkovice Tours


Zavolejte nám zdarma 800 567 567  |  Navštivte nás na pobočce  |   Napište nám

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje