Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
201

Dovolená 2011? Vyhrává bezpečné Chorvatsko

Chorvatsko se v letošní letní sezóně stane zřejmě pro mnohé Evropany dovolenkovou destinací číslo jedna. Ti se totiž chtějí jednoznačně vyhnout Egyptu a ostatním nestabilním oblastem severní Afriky, v nichž jsou odkázáni na leteckou dopravu.

Pro Evropany má Chorvatsko nespornou výhodu ve výborné dopravní dostupnosti, a to autem, autobusem nebo letadlem. Za posledních několik let navíc Chorvatsko zaznamenalo masivní nárůst turistického ruchu. Chorvatsko totiž představuje místo, kam mohou na straně jedné vycestovat za přijatelnou cenu rodiny s dětmi nebo senioři a na straně druhé i nároční cestovatelé, kteří pro svou dovolenou vyhledávají komfortní místa a ubytování, protože těch je v Chorvatsku také dostatek.

Turisté si v Chorvatsku pochvalují azurové moře, nádhernou přírodu, dobré jídlo a v neposlední řadě také kvalitní lékařskou péči, která je zejména pro rodiny s dětmi důležitým faktorem při výběru dovolené.

A právě rodinám s dětmi vycházejí chorvatští hoteliéři mimořádně vstříc. Většina z nich totiž poskytuje právě dětem slevy nebo pobyty zdarma.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje