Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
157

Dopřejte si luxus v letovisku Novi Vinodolski

Chcete si letošní dovolenou opravdu vychutnat? Máte rádi komfort, pohodlí a příjemné prostředí? Pak Vám nabízíme pobyt v chorvatském letovisku Novi Vinodolski.

Městečko Novi Vinodolski je spolu s Crikvenicí největším a nejznámějším střediskem oblasti Kvarnerské riviéry. Zdejší zajímavé historické památky můžete obdivovat ve staré části města nebo i v místním muzeu.

V centru města, ale i v okrajových částech a na pobřeží najdete rovněž velké množství restaurací, barů, obchodů a galerií. Milovníci aktivního odpočinku si zde mohou zahrát tenis, minigolf, stolní tenis nebo bowling. Také nabídka vodních sportů je zde pestrá, takže Vás čeká lyžování, jetski, windsurfing a nechybí ani půjčovny loděk a šlapadel. Na své si tu přijdou i milovníci potápění.

Letovisko je známé také díky zdejší velké písčité pláži v zátoce Lišanj, vroubené hustým sosnovým lesem a půvabné promenádě s vilami, proto i milovníci romantických procházek si zde opravdu užijí.
Středisko nabízí rovněž atraktivní výlety lodí do Vrbniku nebo Bašky na ostrově Krk.

Pláže, moře, proudění horského vzduchu z lesů bezprostředního zázemí, upravené cyklostezky a pěšiny a vynikající pohostinská nabídka dělají z letoviska  Novi Vinodolski pravý ráj pro každého hosta!

Nabízíme Vám ubytování v luxusním moderním hotelu VIEW ***** 

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje