Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
178

CK VÍTKOVICE TOURS patří mezi nejstabilnější firmy v České republice

V dnešní době se stále častěji mluví o fungující nebo nefungující ekonomice firem, slýcháme zprávy o krachu či velkém zadlužení firem, méně pak už o firmách úspěšných a prosperujících. S velkým potěšením můžeme sdělit, že CK VÍTKOVICE TOURS jedno významné ocenění, co se prosperity a stability týká, získala.

Hodnocení ČEKIA Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy, tedy schopnost firmy dostát svým finančním závazkům. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně předpokladu budoucího rizika. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde tři nejlepší možná hodnocení jsou AAA, AA, resp. A.

CK VÍTKOVICE TOURS získala v roce 2011 druhou nejlepší známku AA, čehož si nesmírně vážíme. Toto ocenění totiž výrazně zvyšuje prestiž a důvěryhodnost CK VÍTKOVICE TOURS, za což jsme samozřejmě velmi rádi a díky čemuž pro Vás nepřestaneme být i nadále vysoce kvalitním a spolehlivým partnerem v oblasti cestovního ruchu.

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje