VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

204

CHORVATSKO: cestovní pojištění - jaká rizika jsou pojistitelná?

Při uzavírání cestovní smlouvy Vám doporučujeme uzavřít si rovněž cestovní pojištění, které kryje finanční rizika spojená s cestováním a pobytem v zahraničí. V případě nepředvídané události Vám pak může významně ušetřit finanční prostředky.

Až si budete uzavírat cestovní pojištění, promyslete si, čemu se budete během dovolené věnovat. Pokud totiž plánujete vysokohorskou turistiku do 3 500 m n. m. v rámci organizované skupiny s průvodcem a po vyznačených trasách, lezení po skalách, pohyb náročnými terény, cykloturistiku, sjíždění řek, nebo vodní sporty (surfing, vodní lyžování, jachting a rekreační potápění), je potřeba zvolit pojištění pro sportovní cesty. Naopak, budete-li rekreačním turistou provozujícím oddychové sporty (tenis, kolečkové brusle, kuželky, šnorchlování, procházky nenáročnými terény, golf), zvolte turistickou cestu.

V rámci obou kategorií si pak můžete pojistit následující rizika:

Pojištění léčebných výloh - kryje náklady spojené s neodkladným ošetřením nebo léčením v důsledku náhlého úrazu nebo onemocnění do výše 1 500 000,-  Kč.

Úrazové pojištění - kryje náklady spojené s nezbytným léčením  do výše 20 000,- Kč, poskytuje pojistné plnění v souvislosti s trvalými následky úrazu až do výše 200 000,- Kč a pojistné plnění za smrt následkem úrazu ve výši 100 000,- Kč.

Pojištění odpovědnosti za škodu - kryje rizika spojená s poškozením zdraví nebo věci jiného občana v zahraničí, výše pojistného plnění při škodě na zdraví činí nejvýše 1 000 000,- Kč, při škodě na věci nejvýše 1 000 000,- Kč a při finanční škodě nejvýše 500 000,- Kč.

Pojištění cestovních zavazadel - kryje náklady spojené s odcizením, poškozením nebo ztrátou zavazadel do výše až 15 000,- Kč, u jedné pojištěné věci je omezeno částkou 5 000,- Kč.

Pojištění storna zájezdu -  v případě nemoci nebo úmrtí kryje pojišťovna až 80% stornopoplatků.

V případě pojistné události můžete v akutních případech kontaktovat NON STOP Asistenční společnost AXA Assistance CZ, jejíž telefonní číslo budete mít uvedeno na Průkazu cestovního pojištění. Pracovníci asistenční služby s Vámi budou komunikovat v českém jazyce. Drobné výlohy za ošetření platí pojištěný v hotovosti zdravotnickému zařízení, vyšší částky za ošetření a léčbu jsou hrazeny prostřednictvím asistenční služby.

Cestovní pojištění sjednáváme s Cestovní pojišťovnou Adria Way, která na Jadranu disponuje nespornými výhodami. Má přímé spojení na delegáty cestovní kanceláře, je schopna poskytnout tlumočnický servis nebo nutnou finanční výpomoc.

Více informací naleznete webových stránkách www.pojistovna-adria.cz.

Podrobné informace o jednotlivých rizicích, která si můžete pojistit a limitech pojistných plnění naleznete ZDE.

 

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje