VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

384

Chorvatské kempy patří mezi nejlepší v Evropě

Někdo jezdí na dovolenou nejraději autem, tak trochu na vlastní pěst. Pro nadšené kempisty připravuje každý rok německý autoklub ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) renomovaného kempového průvodce. Tento známý průvodce letos mapuje kempy ve 38 zemích světa a přináší podrobné informace o přibližně 5700 kempech. Údaje shromažďují kvalifikovaní inspektoři, kteří osobně absolvují návštěvy v kempech a hodnotí jejich kvalitu. Neunikne jim žádná novinka, změna nebo zvláštnost kempu. Nejlepší zařízení získají označení „ADAC Superplatz“.

CHORVATSKÉ KEMPY

se letos v rámci Evropy umístily na pěkném druhém místě, hned za kempy nizozemskými. A to s průměrnou známkou 3,6 z 5 možných bodů.


Chorvatské kempy

 

Chorvatsko v průvodci ADAC pro rok 2017 zastupuje 119 kempů, z nichž 7 získalo maximálních 5 bodů a zároveň i nejvyšší ocenění „ADAC Superplatz 2017“. Jedná se o tyto kempy:Dalších 24 kempů obdrželo 4,5 bodů, tedy jde také o kempy na vysoké úrovni. U poloviny hodnocených chorvatských kempů v průvodci navíc inspektoři uvedli, že se jedná o „nadprůměrně krásnou lokalitu“. Kvalita kempů v Chorvatsku se rok od roku zvyšuje, průměr 3,6 bodů poskočil z loňských 2,3 bodů.

 • Celkem kempů: 640
 • Velké a střední kempy: 187
 • Minikempy: 453
 • Celková ubytovací kapacita: 242 tisíc osob
 • Návštěvnost v roce 2016: 2,6 miliónu turistů

Ještě více informací o oceněných kempech získáte v tomto článku.


VOLEJTE na 800 567 567 a my vám pomůžeme si vybrat.

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje