Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
384

Chorvatské kempy patří mezi nejlepší v Evropě

Někdo jezdí na dovolenou nejraději autem, tak trochu na vlastní pěst. Pro nadšené kempisty připravuje každý rok německý autoklub ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) renomovaného kempového průvodce. Tento známý průvodce letos mapuje kempy ve 38 zemích světa a přináší podrobné informace o přibližně 5700 kempech. Údaje shromažďují kvalifikovaní inspektoři, kteří osobně absolvují návštěvy v kempech a hodnotí jejich kvalitu. Neunikne jim žádná novinka, změna nebo zvláštnost kempu. Nejlepší zařízení získají označení „ADAC Superplatz“.

CHORVATSKÉ KEMPY

se letos v rámci Evropy umístily na pěkném druhém místě, hned za kempy nizozemskými. A to s průměrnou známkou 3,6 z 5 možných bodů.


Chorvatské kempy

 

Chorvatsko v průvodci ADAC pro rok 2017 zastupuje 119 kempů, z nichž 7 získalo maximálních 5 bodů a zároveň i nejvyšší ocenění „ADAC Superplatz 2017“. Jedná se o tyto kempy:Dalších 24 kempů obdrželo 4,5 bodů, tedy jde také o kempy na vysoké úrovni. U poloviny hodnocených chorvatských kempů v průvodci navíc inspektoři uvedli, že se jedná o „nadprůměrně krásnou lokalitu“. Kvalita kempů v Chorvatsku se rok od roku zvyšuje, průměr 3,6 bodů poskočil z loňských 2,3 bodů.

  • Celkem kempů: 640
  • Velké a střední kempy: 187
  • Minikempy: 453
  • Celková ubytovací kapacita: 242 tisíc osob
  • Návštěvnost v roce 2016: 2,6 miliónu turistů

Ještě více informací o oceněných kempech získáte v tomto článku.


VOLEJTE na 800 567 567 a my vám pomůžeme si vybrat.

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje