Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
386

Chorvatská pocta pro CK VÍTKOVICE TOURS

Chorvatská prezidentka paní Kolinda Kitarović-Grabar pozvala vybrané představitele významných českých firem na státní večeři. Ta se konala 28. března 2017 u příležitosti návštěvy prezidenta České republiky pana Miloše Zemana v Chorvatsku a mezi pozvanými byl i generální ředitel CK VÍTKOVICE TOURS pan Zdeněk Honek.

Paní Kitarović - Grabar v rozhovoru ocenila 26-leté působení CK VÍTKOVICE TOURS v Chorvatsku, díky němuž za tu dobu navštívil Chorvatsko téměř milión turistů.

Kromě účasti na státní večeři, jednal pan Honek také na setkáních s dalšími významnými Chorvaty. Mimo jiné s generálním ředitelem Chorvatské turistické zajezdnice panem Ratomirem Ivičićem a s bývalým ministrem zahraničí Chorvatska a současným poradcem prezidentky Chorvatska panem Mate Granićem. Všichni zúčastnění hodnotili CK VÍTKOVICE TOURS jako mimořádně spolehlivého evropského „tour operátora“.


pocta pro CKVT

 

Na snímku pan Honek s paní Kitarović-Grabar

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje