Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
199

Češi už do Chorvatska se salámy nejezdí, využívají ALL INCLUSIVE

Už dávno nepatří čeští turisté na Jadranu k těm, kteří se před vycestováním do Chorvatska předzásobí potravinami a během dovolené si na pokojích vaří snídaně, obědy a večeře.  Nebývalý zájem o ubytování se službou ALL INCLUSIVE, jenž monitorujeme v posledních několika letech,  je jasným důkazem, že Češi jsou v Chorvatsku váženými turisty, kteří si rádi dopřejí během dovolené kvalitních stravovacích služeb. Vždyť jen na začátku letošního roku po spuštění slev za včasný nákup bylo rozhodnuto, které hotely se zcela jistě neobjeví v nabídkách LAST MINUTE. Především se jednalo o hotely nabízející služby ALL INCLSUIVE, o něž byl největší zájem.

Abychom Vám usnadnili výběr dovolené se službou ALL INCLUSIVE, ať už v Chorvatsku nebo Černé Hoře, vytvořili jsme samostatnou nabídku ubytovacích kapacit s touto službou. Jejich seznam naleznete ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje