Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
357

Bulharsko slibuje skvělé léto

Pokud právě uvažujete, kam vyrazit na dovolenou, máme pro vás super tip.

Neváhejte a navštivte s námi Bulharsko, které patří mezi nejzajímavější destinace pro sezónu 2017 a to hned z několika důvodů! Není tomu ještě tak dávno, kdy bylo Bulharsko pověstné ubytováním nevalné kvality, k moři se jezdilo vlakem a o službách jsme také slýchali všelijaké historky. Tato doba je již dávno pryč. Bulharsko je oblíbená a moderní destinace se spoustou zábavy, která vám nezruinuje peněženku.

5 důvodů proč se vydat do Bulharska:

 

  1. Slunečné pobřeží – Hlavní atrakcí této populární prázdninové oblasti je 200 metrů široká a přes 8 kilometrů dlouhá pláž se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře.
  2. Skvělá a zdravá kuchyně – Jídla jsou lehce stravitelná, protože jsou připravována na kvalitním místním slunečnicovém oleji. Díky velkému podílu zeleniny, ryb a přírodního jogurtu patří bulharská kuchyně k nejzdravějším v celé Evropě.
  3. Vynikající víno – Víno je dodnes jedním z nejpopulárnějších alkoholických nápojů Bulharska a zažívá renesanci. Svou kvalitou může konkurovat vínům z Francie, Itálie nebo Španělska.
  4. Ceny jako u nás – ceny v restauracích a obchodech jsou srovnatelné s českými a v mnoha případech jsou dokonce ještě nižší. Chutná večeře v lepší restauraci vyjde na 7 až 15 leva, tedy od 90 korun.
  5. Popisy v češtině – podobně jako v Chorvatsku se nemusíte obávat jazykové bariéry. Na mnoha místech najdete nápisy a jídelní menu v češtině. 

 

Náš TIP:

Hotel Sunrise – Slunečné pobřeží

 

8 denní letecký zájezd již od 13 290 Kč!

Klimatizované pokoje s možností přistýlky, venkovní bazén a pláž cca 150m.

VŠECHNY ZÁJEZDY DO BULHARSKA NAJDETE ZDE.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje