Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
139

Baška Voda - ráj na Makarské riviéře

Jedním z nejpopulárnějších míst na Makarské riviéře je jednoznačně kouzelné letovisko Baška Voda, které se nachází mezi Brelou a Baško Polje. Díky nádhernému prostředí, kouzelné pláži, nedalekému ostrovu Brači, kam si lze udělat pohádkový výlet lodí s fishpicknickem na nejkrásnější pláž  Chorvatska Zlatni rat, velkému množství dobrých restaurací, barů a kavárniček a značnému výběru vodních sportů, je Baška Voda intenzivně vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Navíc je komfortně dostupná autem, což ocení ti, kteří chtějí být během dovolené mobilní. Baška Voda v létě doslova tepe dobrou zábavou. Není zde snad ani jeden den, v němž by se něco nedělo. Jsou to koncerty, diskotéky, sportovní utkání nebo speciální zábavní program Neptun Klub probíhající kompletně v češtině, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Kouzelnou atmosféru Bašky Vody dokresluje impozantní pohoří Biokovo táhnoucí se nad celou Makarskou riviérou. I na toto pohoří si můžete udělat výlet, a to k nejvyššímu vrcholu Sveti Jure. Vydat se na něj můžete pěšky, na kole nebo minibusem s delegátem, který Vás po cestě upozorní na všechny zajímavosti. A co Vám bude odměnou v cíli? Famózní výhled!

Baška Voda 

Náš tip: ubytování v Bašce Vodě - rodinné bungalovy
Patrové bungalovy, naprosto ideální pro rodinnou dovolenou, jsou umístěné v příjemné zeleni vzdálené přibližně 150 m od centra Bašky Vody a 50 až 100 metrů od pláže. V každém bungalovu se nachází celkem čtyři dvou a třílůžkové pokoje se sprchou a toaletou – každý se samostatným vstupem a balkonem nebo terasou. Kromě bohatého zábavního programu budete moci využívat blízké tenisové kurty, hřiště pro míčové hry nebo minigolf. Pozor! Dítě do 8 let bez lůžka s polopenzí - ZDARMA!

Více informací o ubytování v rodinných bungalovech, termínech a cenách naleznete ZDE.

 Baška Voda - rodinné Bungalovy

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje