Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
189

Aquaaerobic – skvělý relax na Jadranu


NEPTUN KLUBY nabízí každoročně na Jadranu tu nejlepší zábavu pro děti i dospělé. Naši zkušení animátoři Vás zapojí do nejrůznějších her a soutěží, čekají Vás setkání se zajímavými osobnostmi, osvěžíte si tak tělo i ducha.
Například velmi populární je letos aquaaerobic.

V NEPTUN KLUBU v Gradacu v neděli sluníčko svítilo a vy jste si mohli jít zacvičit spolu s našimi animátory.
Na pláži před hotelem Laguna bylo plno a všichni přítomní si dali  pořádně do těla. Cvičili jak malí tak i velcí a ani větší vlny přítomné od cvičení neodradily, ba naopak všem cvičení zpestřily. Dámy a pánové, kteří se vln báli a mysleli si, že je voda studená, tak všechny podporovali a cvičili na souši. Na konci cvičení pak animátoři vyhlásili nejsnaživější klientku, která si zasloužila vařenou kukuřici zdarma. Doufejme, že i v dalších dnech bude počasí v letovisku Gradac přát a aquaaerobic se vydaří tak dobře jako v neděli a že počet klientů se bude jen a jen zvětšovat.

Čtyřikrát týdně se pak scházíme pravidelně i v NEPTUN KLUBU v Šibeniku v komplexu SOLARIS před hotelem Niko u tamního bazénu, a to pravidelně ve tři hodiny odpoledne, kdy hudba už zní široko daleko a láká do bazénu. Tady docházejí hlavně ženy, ale najdou se občas odvážlivci také z řad mužů. K výkonu Vás pořádně vyhecuje i hudba,kterou jsme namixovali. Zvláště oblíbený je soundtrack z Pobřežní hlídky,dále Waka Waka  či známá písnička Jede jede mašinka.

Nejen trápení těla,ale hlavně zábava ve vodě po téměř celou hodinu - to je náš aquaaerobic.

Užívejte si nejen aquaaerobic, ale i spoustu další zábavy v našich NEPTUN KLUBECH!


Nabídku NEPTUN KLUBŮ si prohlédněte ZDE.

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje