VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

100

Apartmány v Chorvatsku a Černé Hoře

Vila Michaela, ostrov Rab-PalitUbytování v apartmánech v Chorvatsku a Černé Hoře je ideální volbou pro ty, kteří dávají přednost soukromí  před velkými hotely. 

Privátní neboli soukromé apartmány jsou umístěny v apartmánových domech či samostatných vilkách. K dispozici je obvykle také zahrada, kde je možné grilování, hry dětí nebo jen relax ve stínu stromů. Některé apartmánové domy i vilky mají také vlastní bazén.

Toužíte po soukromí a zároveň chcete využít hotelové služby? Pak si vyberte z naší nabídky apartmánů, které jsou součástí hotelových komplexů či apartmánových středisek a resortů. Při ubytování  v těchto apartmánech máte obvykle možnost dokoupení polopenze nebo plné penze v blízkém hotelu a také možnost využívat služeb hotelu (hřiště, bazény, animace).

Apartmány nabízí kvalitní, pohodlné ubytování, na které jste zvyklí z domu  - ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí. Samozřejmostí je samostatné sociální zařízení a vlastní koupelna. Většina apartmánů má také balkón či terasu.

Na příjemnou dovolenou v apartmánech v Chorvatsku i Černé Hoře budete jistě dlouho vzpomínat.

Výhody ubytování v apartmánech v Chorvatsku a Černé Hoře

 • Kvalitní ubytování za příznivé ceny
 • Možnost vlastní stravy, ale i dokoupení polopenze nebo plné penze
 • Vhodné pro rodiny i celé kolektivy mladých lidí
 • Do řady apartmánů můžete cestovat i se svým pejskem

Seznamte se s naší nabídkou apartmánů v Chorvatsku a Černé Hoře, určitě si vyberete.

Naše nabídka zájezdů v Chorvatsku a Černé Hoře:

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje