Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
213

Aneta Rusinová - neobyčejná sestřička z Ostravy

Sympatická perioperační sestra Aneta Rusinová z oddělení  chirurgie v Městské nemocnici Ostrava se stala Miss sestrou 2010. Pětadvacetiletá blondýnka, která rozdává svému okolí úsměvy a dobrou náladu, stíhá nejen práci, rodinu a přátele, ale také studium, které by měla letošním rokem zakončit. Miluje dovolenou v Tatrách a dopustit nedá na Chorvatsko, které patří mezi její nejoblíbenější letní destinace. Právě tam letos zamíří s manželem na dovolenou, jelikož díky vítěznému titulu obdržela od cestovní kanceláře VÍTKOVICE TOURS poukaz na letecký zájezd do all inclusive NEPTUN KLUBU hotelu Labineca v Gradacu.

 Aneta Rusinová - Miss sestra 2010  

Jak jste se dostala ke své profesi?

Během praxe na bakalářském studiu jsem měla možnost podívat se do operačních sálů. Zde jsem zjistila, že by mě tato práce mohla bavit, a proto jsem po ukončení studia zažádala o místo v operačních sálech. Po měsíčním "kolečku" jsem nastoupila do Městské nemocnice Ostrava do chirurgických operačních sálů a zde jsem zůstala doposud.

Při svém zaměstnání současně studujete, a to dokonce dva obory na dvou různých školách, jak to zvládáte?

Je to tak. Letošním rokem bych měla ukončit obě školy, tak mi držte pěsti, aby se mi to povedlo! :-)  A jak to zvládám? Nezbývá mi už volný čas na spoustu jiných koníčků, které v současnosti zanedbávám…

Co se Vám na své profesi nejvíce líbí a co naopak na své práce nemáte ráda?

Má  práce je akční, adrenalinová a nanejvýš absolutně zajímavá. Jsem bezprostředně u řešení operací, a to mě nejvíce baví.  Naproti tomu smutné konce operací, kdy člověku nelze pomoci, jsou pro mě zklamáním, což je vždy druhá stránka práce ve zdravotnictví.

Jak nejraději trávíte dovolenou?

Nejraději trávím aktivní dovolenou v nedalekých Tatrách se svým manželem a psem.


Jaký vztah máte k Chorvatsku?

I když to bude znít pro Vás zřejmě lichotivě :-), tak velmi kladný!! Jadran patří k mým nejoblíbenějším destinacím. Měla jsem příležitost navštívit několik krásných míst, například Bašku Vodu, Poreč neo ostrov Pag. Líbí se mi, že Chorvatsko má krásná zákoutí, která mě vždycky příjemně překvapí.

Co si během dovolené vždycky dopřejete?

Ranní plavání v moři, slunění, procházky po okolí, návštěvy nočních barů a také si ráda přečtu dobrou knihu.

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje