VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

381

5 jarních důvodů proč odjet na relaxační pobyt

Máte po zimě všeho dost? Cítíte se přešlí a bez energie? Nejvyšší čas vytáhnout ze skříně jarní polobotky a jet na malý výlet. A ještě před tím, než někam vyrazíte, sedněte na chvilku k počítači a vyberte si místo, kam se za relaxací a odpočinkem vydáte.

Existuje mnoho různých zařízení, kde udělají všechno proto, abyste si maximálně odpočinuli: lázeňská centra, wellness komplexy a hotýlky, hotely u termálních lázní, či koupališť. S dětmi, nebo bez dětí, záleží na vás, jestli chcete relaxovat sami se sebou, či si užít skvělou rodinnou minidovolenou.


Pokud pojedete s dětmi, zkuste třeba aquapark:


Česko – Špindlerův Mlýn – HOTEL AQUA PARK


Hotel AQUA PARK 01

 

Hotel AQUA PARK 02

 


Pro samotáře, nebo milovníky romantiky ve dvou doporučujeme:


Maďarsko – Bükfürdo – HOTEL PIROSKA


Hotel PIROSKA

 

Slovensko – Velký Meder – HOTEL THERMAL VARGA


Hotel THERMAL VARGA

 


A tady se bude líbit úplně všem:


Slovinsko – Moravske Toplice – HOTEL TERMAL


Hotel TERMAL 01

 

Hotel TERMAL 02

 

 

Anebo si vyberte z mnoha dalších možností z naší nabídky Lázně a wellness 2017

 

CO VÁM JARNÍ RELAXAČNÍ POBYT PŘINESE?


 • Odpočinete si a zaženete stres
  Jednoduše už proto, že nemusíte vůbec nic dělat. Nevaříte, neuklízíte a necucháte si nervy denními starostmi. Dlouho spíte, vyrazíte si na procházku, vyberete si nějakou uklidňující proceduru a v hlavě máte příjemně prázdno. Pokud vyrazíte na víkendový pobyt sami, bude to jako byste měli najednou tři neděle po sobě.

 • Načerpáte energii po zimě
  Zima se většinou táhne dlouho, ráno je dlouho tma a večery začínají už ve čtyři. Slunce nesměle ťuká na okna pouze výjimečně. Chybí vám vitamín D, nálada se zhoršuje, můžete být podráždění a unavení. Procházka probouzející se přírodou, první švitoření ptáků i voňavá káva po odpolední masáži zad patří mezi ty nejlepší životabudiče.
  Tohle si přece zasloužíte… 

 • Omládnete a zkrásníte
  Většina hotelů a lázeňských center, které se zaměřují na relaxační a wellness pobyty nabízí spoustu procedur, díky kterým se budete cítit mladší a tak nějak hezčí. Bahenní zábaly, bylinkové koupele, masáže, vířivky, nebo perličkové koupele.

 • A na své si přijdou také labužníci:
  už jste zkoušeli třeba pivní lázeň, nebo čokoládovou masáž?
  To musí být dobrota… 

 • Trochu zhubnete
  Klidový režim bez stresu napomůže hubnutí sám o sobě. Nabraná zimní kila půjdou dolů ještě lépe, pokud zkusíte lázeňský program zaměřený na redukci váhy, nebo boj s pomerančovou kůží. Zacvičíte si, přidáte svižnou procházku či lehký běh a váš metabolismus se nastartuje na hubnutí. Jestliže přidáte ještě lymfodrenáž, nebo anticelulitickou masáž, šance na úspěch se ještě násobí.

 • Prostě si uděláte radost
  Není nic lepšího, než se trochu rozmazlovat a vychutnat si pár dní podle svého. Schválně, kdy naposledy jste si dali dárek, jen tak pro radost? Myslete chvíli jen na sebe, zahoďte problémy za hlavu a prostě vyjeďte.

Malé radosti se na jaře obzvlášť vyplatí: budete spokojenější, odpočatí a hned tak něco vás nerozhází. 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje