Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
29

4 výhody včasného nákupu letní dovolené

Každoročně se řada z nás vydává na letní dovolenou. Někdo zájezdy nakupuje na poslední chvíli, někdo si pěkný zájezd zařídí výhodně ještě před Vánoci. Zeptali jsme se, co je to vlastně nabídka First minute a jaké výhody může pro klienty mít. „Nabídka First minute zájezdů – neboli včasný nákup dovolené, má celou řadu nesporných výhod“, říká výkonný ředitel Vítkovice Tours, Martin Lehocký.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA LETNÍ DOVOLENÉ

Mnoho lidí čeká každoročně na nabídky zájezdů Last minute, tzn. nabídky na poslední chvíli v domnění, že tak získají nejlepší cenu na trhu. Toto už ale dávno neplatí. Pokud dokážete plánovat svoji dovolenou v předstihu, rozhodně využijte nabídky zájezdů First minute, která vychází u vybraných ubytovacích kapacit cenově o desítky procent výhodněji. Například pro letní sezónu 2017 máte u VÍTKOVICE TOURS šanci ušetřit až 50% ve srovnání s cenami v sezóně!

NEJLEPŠÍ VÝBĚR LOKALITY A SLUŽEB

Ve chvíli, kdy se rozhodnete zakoupit pobyt na poslední chvíli z Last minute nabídky, většinou jste nuceni vybírat z omezeného počtu zájezdů. V případě včasných nákupů u VÍTKOVICE TOURS máte nejenom velké možnosti ve výběru lokality, hotelu nebo dokonce jeho vzdálenosti od moře, ale také možnost výběru hotelového pokoje, apartmánu a dalších služeb. Využijte proto nabídky First minute zájezdů a zvolíte si ten nejlepší pokoj v hotelu, s výhledem na moře, klimatizací a vyhovující formou stravování v podobě polopenze nebo all inclusive.

NÁSTUP NA POBYT KTERÝKOLI DEN V TÝDNU

Výběr termínu vaší rodinné dovolené bývá složitý. Musíte jej obvykle sladit s partnerem, partnerkou, známými i zaměstnavatelem. Mnoho z nás se musí navíc podřídit termínu dovolené svého zaměstnavatele, což může značně zkomplikovat a omezit výběr zájezdu. Při včasném nákupu u VÍTKOVICE TOURS si můžete zvolit kterýkoli den nástupu na dovolenou s jistotou, že bude přesně odpovídat vašim potřebám.

DOVOLENÁ S PROGRAMEM PRO DĚTI

Pokud plánujete dovolenou s dětmi, v rámci First minute nabídky, máte nyní možnost zvolit lokalitu, kde je součástí zájezdu i celodenní animační program. Včasným nákupem si můžete vybrat rodinnou dovolenou se zábavou v letoviscích Gradac, Drvenik, Promajna, Baško Polje nebo Baška Voda. V těchto lokalitách zajišťuje VÍTKOVICE TOURS oblíbené rodinné Neptun kluby se zábavným, sportovním a společenským programem pro své hosty.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje