Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
58

4 nejkrásnější místa na pobřeží Černé Hory

Černá Hora

Černá hora se nalézá v jižní části u pobřeží Jaderského moře a je zároveň jedním z nejmladších států Evropy. Svůj název získala podle pohoří Lovčen, jehož skály mají po dešti černou barvu. Charakteristické jsou široké černohorské písečné i oblázkové pláže a křišťálově čisté moře.

BUDVA - Historie od 5. století př. n. l.

Budvanská riviéra zahrnuje 25 km pláží. Celou délku pláží a přístavu města opisuje široká promenáda, kde to žije 24 hodin denně. Příjemným odpočinkem od ruchu turistického centra je kouzelné Staré Město (Stari Grad) na konci promenády.

Slovenska plaža

Tipy na Ubytování: BUDVA


BEČIĆI – Nejluxusnější hotely ve středomoří

Bečići leží v budvanském zálivu nedaleko malebného historického městečka Budva. Jeho chloubou je dlouhá široká písečná pláž a luxusní hotely. Patříte-li k milovníkům horských výhledů, rušného nočního života a adrenalinových zážitků, určitě si Bečići oblíbíte.


BEČIĆI

Tipy na Ubytování: BEČIĆI


PETROVAC NA MORU – Luxusní resort s červeným pískem

Oblíbené letovisko, které je doslova obklopeno olivovníkovými háji a borovými lesy. Kolem zdejšího zálivu se obloukem táhne široká pláž z drobných oblázku a písku. Celé město chrání hradba hor a romantiku vám zde zajistí dva malé ostrůvky Katic a Sveta Nedelja s kostelíkem.

Petrovac

Tipy na Ubytování: PETROVAC NA MORU

ULCINJ – Velika Plaža, nejdelší pláž Jadranu

Ulcinj je letovisko a zároveň přístav. Městu vévodí mohutný hrad, součástí areálu je i mešita a arcibiskupský palác. Najdeme zde několik mešit a turecké lázně zvané Hamam. Na okolních plážích jsou výborné podmínky k potápění a windsurfingu.

Velika plaža 

 

Tipy na Ubytování: ULCINJ


Příjemné chvíle v Černé Hoře Vám přeje Tým VÍTKOVICE TOURS

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje