Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

PORTA DEL MAR

 • Kód produktu: GR-1019PO
 • K pláži: 20m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 100m
 • Letiště: 18km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Zakynthos, Xehoriati - Amoudi Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Vily v tradičním stylu v nejmalebnější osadě na Zakynthosu
  • Nad krásnou pláží
  • Ubytování v zeleni s výjimečnými rodinnými službami

 • Poloha

  Tradiční vilky se nacházejí v malebné osadě na ostrově Zakynthos, cca 1,5 km od letoviska Amoudi, nedaleko od hlavních památek a zajímavostí ostrova. Vilky nabízejí klid a pohodu svým umístěním přímo na krásné pláži Psarou.

 • Vybavení a služby

  Krásná zahrada s lehátky, venkovní posezení, dětské hřiště, tělocvična, sportovní možnosti, parkoviště, půjčovna kol a kánoí, dovoz nákupu.

 • Ubytování

  Porta del Mar se skládá z malých vilek pro páry nebo rodiny s malými dětmi, vilek s 1 ložnicí a vilek se 2 ložnicemi. Malá vilka má velkou manželskou postel a rozkládací gauč (až pro 2 malé děti), plně vybavenou kuchyň. Vilka s 1 ložnicí má velkou manželskou postel a rozkládací gauč (pro 1 dospělého nebo 2 malé děti) v obývací místnosti s plně vybavenou kuchyní. Vila se 2 ložnicemi má v patře ložnici s velkou manželskou postelí, ložnice v přízemí má 2 oddělená lůžka. V přízemí je i obývací místnost s plně vybavenou kuchyní a rozkládacím gaučem (pro 1 dospělého nebo 2 malé děti). Všechny vily mají luxusní koupelnu (velká vila má 2), fén, Wi-Fi, klimatizaci, sejf, TV/SAT/DVD, vařič, troubu, ledničku, nádobí, toastovač, varnou konvici, župany, plážové ručníky a balkón nebo terasu. Okna i dveře jsou vybaveny sítěmi proti komárům. Dětská postýlka a židlička jsou na vyžádání (zdarma).

 • Sport a zábava

  Tělocvična, sportovní možnosti, půjčovna kol a kánoí.

 • Stravování

  V udržované zahradě je malá restaurace/bar s terasou u moře. Restaurace nabízí tradiční řecké a zakynthoské pokrmy z vlastních nebo lokálních čerstvých surovin. V restauraci se pořádají řecké večery a večery s ochutnávkami, můžete si zde naplánovat oslavu narozenin, žádost o ruku nebo svatbu.

 • Pláž

  Přímo u ubytování je krásná písčito-oblázková pláž.

 • Vzdálenosti

  od pláže: cca 20 m.

 • Shrnutí

  Luxusní ubytování v klidném místě a zeleni s vynikajícími službami.

 • Poznámka

  V případě pronájmu auta s přistavením a odevzdáním na letišti se odečítá povinný příplatek za taxi. Taxi transfer je pro max. 4 osoby. V případě obsazenosti vily více jak 4 osobami je potřeba objednat 2x taxi transfer.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Zakynthos

Zakynthos leží v Jónském moři jen kousek od řecké pevniny. Věčně zelený ostrov je v létě plný nádherných květů, jejichž vůně se line vzduchem, a úrodnými nížinami v jihovýchodní části přechází přes poklidné zátoky a pláže až k horám v západní části ostrova, kde pobřeží lemují strmé útesy. Místní tu odpradávna pěstují vinnou révu, olivy, mandle a sezónní zeleninu. Turisté sem zase odjakživa jezdí za azurovým mořem a plážemi s jemným zlatým pískem.
V létě jsou pláže v nejpopulárnějších letoviscích Tsilivi, Vassilikos, Alikanas, Kalamaki nebo Laganas doslova obsypány slunečníky a lehátky. Při troše snahy si však i zde najdete místečko, kde si užijete soukromí a klid. Moře je na všech místech krásně čisté a průzračné, a pokud se rádi potápíte nebo třeba jen šnorchlujete, budete zde v sedmém nebi. Vody kolem Zakynthosu se totiž řadí mezi 50 nejzajímavějších potápěčských lokalit světa, a v Evropě je to dokonce jedno ze 4 nejlepších potápěčských míst.

Xehoriati - Amoudi

Zjistěte více o středisku s jedinečnou atmosférou

Xehoriati je malá vesnička na severním pobřeží Zakynthosu mezi středisky Amoudi, Alikanas a Alikes. Její obyvatelé zůstávají věrní tradičním zvykům a hodně z nich si i dnes obstarává živobytí chovem koz, ovcí a zemědělstvím. Srdcem vesnice Xehoriati je malá náves s obchodem a starobylým kostelem. Turistickými svatostánky jsou však taverna a bar na pobřeží. Pláže jsou tu převážně písčité a bosé procházky vyhřátým pískem vás zavedou třeba do sousedního Amoudi nebo na pláž Psarou, která se honosí Modrou vlajkou EU za kvalitu.
Xehoriati je oázou klidu a okouzlí každého, kdo chce utéct od každodenního shonu a ruchu velkých měst. Život tu prostě plyne svým vlastním tempem. A kdybyste přece jen zatoužili po troše městského cvrkotu, vyměňte plážové lehátko za výlet do některého z okolních letovisek.

Počasí

Typické dovolenkové měsíce, tedy od června do září, jsou pro pobyt v Xehoriati Amoudi jako stvořené. Teplota vzduchu přes den obvykle přesahuje 30°C a teplota vody šplhá nad 20°C. Sluneční žár zde zmírňuje typické foukání větru, které si umí pohrát i s mořskými vlnami. Nemusíte se však ničeho obávat. Vaši klidnou dovolenou nikterak neohrozí.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje