Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

AMARANDOS

 • Kód produktu: GR-0616AM
 • K pláži: cca 250m
 • Do centra: cca 6000m
 • Letiště: cca 56km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Lefkada, Amouso Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Proč právě sem

  • Maximální soukromí
  • Luxusní ubytování
  • Nádherný výhled na moře

 • Poloha

  Vily jsou postaveny na skalnatém jihovýchodním pobřeží ostrova v malebné oblasti Amouso, která patří k nejzachovalejším a nejpůvodnějším oblastem ostrova Lefkada. Jen pár metrů od vil je malá oblázková pláž, oblíbená pláž Amouso je vzdálena asi 10 minut. U pláže Amouso jsou dvě taverny, které jsou otevřeny dle potřeby a v závislosti na sezóně. Nejbližší obchod je ve vesnici Marantochori vzdálené asi 5 km.

 • Ubytování

  Komplex se skládá z pěti dvoupodlažních vil, které jsou prostorné a velmi pěkně vybavené. Všechny mají svoji zahradu, bazén, místo na grilování a místo na parkování. V prvním patře je vždy ložnice s manželským lůžkem, koupelna s masážní vanou a balkón s krásným výhledem na moře. V přízemí je pak druhá ložnice se dvěma lůžky, další koupelna a moderní obytná kuchyň s rozkládací pohovkou (páté lůžko). V přízemí je také široká terasa, která směřuje k bazénu a moři. U bazénu jsou lehátka a slunečníky, a další možnosti posezení.

 • Pláž

  Jen pár metrů od vil je malá oblázková pláž, oblíbená pláž Amouso je vzdálena asi 10 minut. U pláže Amouso jsou dvě taverny, které jsou otevřeny dle potřeby a v závislosti na sezóně.

 • Vzdálenosti

  Nejbližší pláž: cca 250 m
  Pláž Amouso: cca 800 m
  Letovisko Vassiliki: cca 10 km
  Letiště: cca 60 km

 • Shrnutí

  Velmi kvalitní ubytování, které bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid, romantiku a soukromí.

 • Slevy pro děti

  DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = dítě ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
  dítě do 4 let na přistýlce (5. lůžko) platí pouze 7990 Kč/9990 Kč (7/14 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 3 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Preveza - Praha včetně poplatků letecké dopravy, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY na telefonu (delegát je k dispozici na ostrově, do ubytování nedojíždí)

  Uvedená cena na osobu platí při obsazenosti vily minimálně 4 osobami.
  V ceně zájezdu není zahrnutý transfer letiště - ubytování - letiště.

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění vč. storna: od 56 Kč/osoba/den
  taxi transfer letiště - vila Amarandos - letiště: cca 4500 Kč/taxi (max. 4 osoby) - na zpětné potvrzení
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Interaktivní mapa oblasti

Lefkada

Ostrov Lefkada získal své jméno díky běloskvoucím skalám, které se táhnou po celé západní části ostrova od severu až na jih ke známému mysu Doukato s majákem Akratas. Lefkada je čtvrtým největším ostrovem Jónské oblasti a na mapě ho najdete mezi ostrovy Korfu a Kefalonie. Hlavní město Lefkada leží na severu ostrova a s pevninou ho spojuje umělá hráz a padací most. K ostrovu patří i menší ostrůvky a dva soukromé ostrovy. Společně platí za nejméně zalidněnou oblast celého Řecka.
Lefkada představuje zelený ráj plný středomořské vegetace a počasí na koupání tu panuje od konce května až do konce října. Ostrov ve světě proslavily jeho nádherné pláže. Za těmi nejpůsobivějšími se vydejte k západnímu pobřeží. Vápencové svahy tu přerušují písčité a oblázkové pláže, které podle mnoha turistů patří k nejkrásnějším na celém světě. Porto Katsiki, Kathisma, Avali, Pefkoulia, Milos, Egremni a Agiofilli patří k těm plážím, které byste rozhodně měli vidět.

Amouso

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.


Koupání na Agiofili

Plavba lodním taxíkem cca 10 minut, koupání na nádherné pláži Agiofilli.
pohled na pláž Agiofili pláž Agiofili pláž Agiofili

Koupání na Egremni nebo Porto Katsiki

V červenci a srpnu se můžete lodním taxíkem dopravit na nádherné pláže Egremni a Porto Katsiki.
pláž Egremni pláž Egremni pláž Porto Katsiki

Lodní výlet

Odjezd z Nidri, koupání z lodi na vyhlášené pláži Porto Katsiki, návštěva městečka Fiskardo na Kefalonii, plavba kolem Ithaky, foto jeskyně Papanikolis na Meganissi, koupání na ostrově Scorpios.
pohled na pláž Porto Katsiki Fiskardo

Lodní výlet na dvě pláže

Lodní výlet na dvě nejkrásnější pláže ostrova Lefkada: Egremni a Porto Katsiki. Den plný zábavy, slunce a koupání!
pohled na pláž Egremni pláž Porto Katsiki

Romantická plavba

Plavba na překrásné motorové plachetnici jménem M/S Christina. Během výletu uvidíte mořskou jeskyni Papanikolis, vykoupete se na malém opuštěném ostrůvku Formekula, kde se občas vyskytují středomořští tuleni. Budete mít možnost procházky či občerstvení na ostrovech Kalamos a Kastos, které jsou civilizací téměř nedotčené, koupání poblíž opuštěných pláží v křišťálově průzračné vodě. Dále uvidíte Onassisův ostrov Scorpios, na kterém bude též zastávka na koupání. V ceně je oběd formou bufetu, k obědu bílé či červené víno, nealko nápoje, ovoce. Zdarma možnost zapůjčení šnorchlů.
pod hladinou u pláže Agiofili

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje