TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

ALEXANDRA GOLDEN BOUTIQUE

 • Kód produktu: GR-5211AL
 • K pláži: 0m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: cca 2000m
 • Letiště: cca 38km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Thassos, Skala Potamia Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Junior Suita 2(+0) VZ / Junior Suita 2(+0) VM / Junior Suita 2(+0) VZ, bazén

Cena za 1 osobu od 50 044 Kč 76.990 Kč Sleva -35% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Luxusní hotelový komplex pouze pro dospělé
  • Přímo u slavné pláže Golden Beach
  • Vysoká úroveň služeb

 • Poloha

  Alexandra Golden Boutique je hotel určený pouze pro dospělé. Nachází se u jedné z nejkrásnější, několik kilometrů dlouhé pláže Golden Beach na Thassosu. Letovisko Skala Potamia leží v zátoce odkud je výhled na krásně zelenou okolní přírodu a hory. Hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Pro náročnější klienty, kteří chtějí více soukromý, jsou zde i pokoje s vlastním bazénem.V okolí hotelu naleznete restaurace a taverny, větší obchod s potravinami se nachází v centru letoviska, které je vzdáleno cca 2 km. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 12 km. 

 • Vybavení a služby

  Hotel disponuje vstupní halou s recepcí (24 hodin), restaurací, barem u bazénu, restaurací na pláži, 2 venkovními bazény s jacuzzi, spa centrem a fitness centrem.

 • Ubytování

  Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. Pokoj typu Junior Suite je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem, individuálně ovladatelnou klimatizací, satelitní televizí, trezorem (zdarma), Wi-Fi připojením (zdarma), balkonem nebo terasasou s výhledem do zahrady. Za příplatek je možná Junior Suite s výhledem na moře. Junior Suite se soukromým bazénem byly postaveny v roce 2017, jsou vybaveny stejně jako Junior Suite pokoje, mají navíc rozsáhlejší koupelnu se sprchovým koutem i vanou. Tyto pokoje mají výhled do zahrady. Dalším typem pokoje je Suite v mezonetovém stylu se soukromým bazénem a s výhledem na moře. Tento pokoj se skládá ze 2 poschodí - v přízemí je oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou, v patře se nachází ložnice a druhá koupelna.  Vybavení je stejné jako u předchozích typů pokojů.

 • Stravování

  Snídaně formou bufetu. Za příplatek je možná polopenze.

 • Pláž

  Hotel se nachází u soukromé písečné pláže Golden Beach, která byla oceněna Modrou Vlajkou. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. 

 • Shrnutí

  Hotel pouze pro dospělé, přímo u pláže, i pro náročnější klienty.

 • Vzdálenosti

  Pláž: 0 m
  Centrum letoviska: 2 km
  Hlavní město Thassos: 11 km

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 4 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Kavala - Limnos - Kavala včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Thassos

Perla Egejského moře - tak mnozí nazývají tento nádherný ostrov. Stejně jako perla není velký, od severu k jihu měří jen 24 km a na šířku 19 km, ale o to je krásnější.

Všechno je tu tak příjemně blízko - k nebi se tyčící kopce - nejvyšší vrchol Ipsarion dosahuje výšky 1 204 m n. m., horské vesničky, borové háje, olivové sady, romantické zátoky, klidné pláže i historická naleziště... Právě tato kombinace dělá z Thassosu, kde žije 15 tisíc obyvatel, malý turistický ráj. Tak malý, že se na něj - tedy hlavně kvůli hornatému povrchu - nevešlo letiště. Letadla proto dosedají na řeckou pevninu na letiště Kavala. Po cca desetikilometrové jízdě do přístavu Keramoti se pokračuje trajektem (cca 40 minut). Cesta do vybraného hotelu už na Thassosu většinou trvá maximálně hodinu a půl.

Podél stále zeleného ostrova, však se mu říká také "zelený smaragd Egejského moře", se vine hlavní komunikace, díky níž lze navštívit jak hluboké skalnaté zátoky na západě, tak pláže s jemným pískem na jihu.

Hezkých pláží je na Thassosu, nespočet, takže bude záležet jen na Vás, kterou si ve svém soukromém žebříčku zvolíte jako nejhezčí. Tady je několik tipů: Paradise Beach láká především na začátku a konci letní sezóny, kdy se tu vyskytují nádherně vysoké vlny. Je zároveň jedinou nuda pláží na ostrově. Nejdelší pláž nese název Golden Beach. Nachází se mezi vesnicemi Skala Potamis a Skala Panagias a nabízí bohaté sportovní vyžití. Vstup do vody je pozvolný, takže rodinná dovolená strávená na tomto místě nemá chybu. Za pozornost stojí i Aliki - do moře tu vybíhá malý, piniemi porostlý poloostrov a zajímavá je i archeologická zóna. Lesíkem vede úzká stezka k pozůstatkům dvou svatyní ze 7. stol. př.n.l., zasvěcených patronům námořníků Kastorovi a Polluxovi. V blízkosti na malé vyvýšenině se pak nacházejí pozůstatky dvou křesťanských bazilik z 5. století n.l. Přímo u moře zůstal opuštěný mramorový lom ze 6. st. př.n.l. Samostatnou kapitolou je pláž Makryammos s nádhernou malou pláží a bílým pískem. Podle legendy byl ostrov objeven Thassossem, synem bájného Aginorase.

Turisté na ostrově oceňují romantické prostředí, impozantní krajinu, čisté pláže, průzračné moře i historické památky.
Stále početnější skupině turistů, kteří si naněkolik dní půjčují motorky a auta a preferují poznávání, doporučujeme navštívit horskou vesničku Panagia s úzkými uličkami a domy z 19. století a dřevěnými balkony. Uvnitř místního kostela objevíte kromě zajímavé sbírky ikon také vlajku, pod kterou vedl své tažení Richard Lví srdce. Symbolem místa je velká studna uprostřed vesnice a 5 pramenů, ke kterým dojdete úzkou cestou vedoucí od studny asi za 5 minut. Místní specialitou je med s fíky a ořechy. Turisté na ostrově oceňují romantické prostředí, impozantní krajinu, čisté pláže, průzračné moře i historické památky.

Stále početnější skupině turistů, kteří si na několik dní půjčují motorky a auta a preferují poznávání, doporučujeme navštívit horskou vesničku Panagia s úzkými uličkami a domy z 19. století a dřevěnými balkony. Uvnitř místního kostela objevíte kromě zajímavé sbírky ikon také vlajku, pod kterou vedl své tažení Richard Lví srdce. Symbolem místa je velká studna uprostřed vesnice a 5 pramenů, ke kterým dojdete úzkou cestou vedoucí od studny asi za 5 minut. Místní specialitou je med s fíky a ořechy.

Skala Potamia

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje