TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

MAKRYAMMOS BUNGALOWS

 • Kód produktu: GR-5208MA
 • K pláži: cca 50-300m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: cca 2500m
 • Letiště: cca 30km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Thassos, Makryammos Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+2/0) / Family Superior Suita 2(+2/0) / Pokoj Superior 2(+1) / Pokoj Deluxe 2(+1)

Cena za 1 osobu od 17 990 Kč 22.390 Kč Sleva -20% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • V klidném prostředí krásné přírody
  • Nádherná pláž s bílým pískem
  • Nedaleko hlavního města Limenas

 • Poloha

  Velmi rozlehlý terasovitý areál tvoří přízemní bungalovy zasazené do klidného prostředí a krásné okolní přírody, kde dominují borovicové lesy. Hotel se nachází cca 2,5 km od centra hlavního města, kam se dá dojít pěšky po silnici příjemnou procházkou skrz okolní zeleň. Další možnost, jak se dostat do hlavního města, je taxi (cca 8€), případně vodní taxi, které jezdí i na vyhlášenou pláž Golden Beach (cca 7€). V hotelovém areálu najdete též minimarket. V areálu se nachází malá zoologická zahrada, kde chovají kromě pávů též vysokou zvěř. Hotel Makryammos Bungalows bývá velmi brzy obsazen, zájemcům o pobyt doporučujeme včasné objednání.

 • Vybavení a služby

  Vstupní hala s recepcí (24 hodin), salónek s TV se satelitním příjmem, minimarket, velký konferenční sál, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu a na pláži, Dioskouri vnitřní restaurace s venkovním posezením, venkovní restaurace Sirens Mediterranean (13:00-17:30 & 20:30-22:30), Nymfes Cafe Bar (09:00-01:00), Ammos beach Bar (10:00-18:00), Splash Pool Bar (10:00-18:00), Dolphin Bar (18:00-01:00), hlídaní dětí (za poplatek). Pěkná zahrada a parkoviště. Hotel zajišťuje roznášku zavazadel do pokojů (zdarma). Plážové ručníky za poplatek (cca 2€/kus). Wifi zdarma téměř po celém areálu. Hotel též zajišťuje odvoz hotelových hostů elektromobilem z/do jejich ubytování (obvykle 09:00-12:00 a 18:00-22:00). Přesné časy budou hotelem stanoveny před letní sezónou. 

 • Ubytování

  Rozlehlý terasovitý areál tvoří přízemní bungalovy. V areálu se rozlišuje několik typů pokojů, které jsou umístěny od příjezdové cesty na mírném kopci svažujícím se dolů k mořskému pobřeží. Standardní 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti jsou situované od poloviny areálu směrem nahoru (až cca 300 m od pláže), zrenovované superior pokoje pro 2–3 osoby jsou od poloviny areálu směrem k pláži (cca 100–150 m) a zrenovované deluxe pokoje pro 2–3 osoby jsou cca 50–100 m od pláže. V nabídce jsou také 2lůžkové rodinné suity typu superior s možností až 2 přistýlek pro děti. Klientům se sníženou pohyblivostí doporučujeme objednat si pokoje typu superior nebo deluxe, které jsou blíže k restauraci a pláži. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou se sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV/SAT, ledničkou, trezorem, rychlovarnou konvicí a terasou s výhledem na les a okolní bungalovy.

 • Stravování

  Formou polopenze. Snídaně i večeře - švédský stůl.

 • Pláž

  Místní dlouhá pláž s nádherným bílým pískem je jedna z nejkrásnějších na ostrově. Je zde velmi pozvolný vstup do vody, vhodný tedy i pro malé děti. V zátoce na okraji pláže jsou též malá skaliska pro ty, kteří preferují skalnaté pobřeží. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Blízko pláže jsou sprchy, slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Na okraji pláže je prostor vyhrazený pro klienty s vlastními lehátky, karimatkami a slunečníky. Nabídku vodních sportů najdete na pláži Golden Beach.

 • Sport a zábava

  Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Pěkné dětské hřiště, dětský klub (pro děti do 12 let, cca 8 hodin denně, obvykle 7x týdně - pouze v nejvyšší letní sezóně /od 09:00-17:00/, dle aktuální obsazenosti hotelu dětmi), malá zoo. Stolní tenis (zdarma), basketbal a plážový volejbal (zdarma), kulečník (za poplatek cca 3€/30 minut, cca 6€/hodina). Masáže na vyžádání (za poplatek od cca 25€), tenisové hřiště (za poplatek cca 5€/30 minut, cca 10€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek). Na okraji pláže je prostor vyhrazený pro klienty disponující vlastními lehátky, karimatkami a slunečníky. Nabídku vodních sportů najdete na pláži Golden Beach. Hotel pro své hosty pořádá během hlavní sezóny večery s živou hudbou, řecké večírky, barbecue aj.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  Web hotelu
  Facebook hotelu

 • Shrnutí

  Blízko do hlavního města, krásná písečná pláž, ochotný personál.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 50-300 m
  Centrum: hlavní město cca 2,5 km

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 3 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Kavala - Limnos - Kavala / Brno - Ostrava - Kavala - Brno včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Thassos

H1 (Úvod)

Thassos

Text do banneru (perex Úvod)

Vše o ostrově přezdívaném Smaragd Egejského moře

Název záložky O destinaci

O Thassosu

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si zamilujete Thassos

3 důvody proč - důvod 1

Zelený a neopakovatelně půvabný ostrov je nazýván perlou Egejského moře. Setkáte se zde s klidnými plážemi, romantickými zátokami i historickými nalezišti.

3 důvody proč - důvod 2

Tento „zelený smaragd Egejského moře nabízí nespočet krásných písčitých pláží, romantických zátok a průzračného moře. Pobřežní vody jsou většinou mělké a písečné.

3 důvody proč - důvod 3

Thassos je nejseverněji položeným ostrovem v Egejském moři s impozantní krajinou, klidem a soukromím, a romantickým prostředím.

H2 (Popis)

O Thassosu

Popis

Perla Egejského moře - tak mnozí nazývají tento nádherný ostrov. Stejně jako perla není velký, od severu k jihu měří jen 24 km a na šířku 19 km, ale o to je krásnější.

Všechno je tu tak příjemně blízko - k nebi se tyčící kopce - nejvyšší vrchol Ipsarion dosahuje výšky 1 204 m n. m., horské vesničky, borové háje, olivové sady, romantické zátoky, klidné pláže i historická naleziště... Právě tato kombinace dělá z Thassosu, kde žije 15 tisíc obyvatel, malý turistický ráj. Tak malý, že se na něj - tedy hlavně kvůli hornatému povrchu - nevešlo letiště. Letadla proto dosedají na řeckou pevninu na letiště Kavala. Po cca desetikilometrové jízdě do přístavu Keramoti se pokračuje trajektem (cca 40 minut). Cesta do vybraného hotelu už na Thassosu většinou trvá maximálně hodinu a půl.

Podél stále zeleného ostrova, však se mu říká také "zelený smaragd Egejského moře", se vine hlavní komunikace, díky níž lze navštívit jak hluboké skalnaté zátoky na západě, tak pláže s jemným pískem na jihu.

Hezkých pláží je na Thassosu, nespočet, takže bude záležet jen na Vás, kterou si ve svém soukromém žebříčku zvolíte jako nejhezčí. Tady je několik tipů: Paradise Beach láká především na začátku a konci letní sezóny, kdy se tu vyskytují nádherně vysoké vlny. Je zároveň jedinou nuda pláží na ostrově. Nejdelší pláž nese název Golden Beach. Nachází se mezi vesnicemi Skala Potamis a Skala Panagias a nabízí bohaté sportovní vyžití. Vstup do vody je pozvolný, takže rodinná dovolená strávená na tomto místě nemá chybu. Za pozornost stojí i Aliki - do moře tu vybíhá malý, piniemi porostlý poloostrov a zajímavá je i archeologická zóna. Lesíkem vede úzká stezka k pozůstatkům dvou svatyní ze 7. stol. př.n.l., zasvěcených patronům námořníků Kastorovi a Polluxovi. V blízkosti na malé vyvýšenině se pak nacházejí pozůstatky dvou křesťanských bazilik z 5. století n.l. Přímo u moře zůstal opuštěný mramorový lom ze 6. st. př.n.l. Samostatnou kapitolou je pláž Makryammos s nádhernou malou pláží a bílým pískem. Podle legendy byl ostrov objeven Thassossem, synem bájného Aginorase.

Turisté na ostrově oceňují romantické prostředí, impozantní krajinu, čisté pláže, průzračné moře i historické památky.
Stále početnější skupině turistů, kteří si naněkolik dní půjčují motorky a auta a preferují poznávání, doporučujeme navštívit horskou vesničku Panagia s úzkými uličkami a domy z 19. století a dřevěnými balkony. Uvnitř místního kostela objevíte kromě zajímavé sbírky ikon také vlajku, pod kterou vedl své tažení Richard Lví srdce. Symbolem místa je velká studna uprostřed vesnice a 5 pramenů, ke kterým dojdete úzkou cestou vedoucí od studny asi za 5 minut. Místní specialitou je med s fíky a ořechy. Turisté na ostrově oceňují romantické prostředí, impozantní krajinu, čisté pláže, průzračné moře i historické památky.

Stále početnější skupině turistů, kteří si na několik dní půjčují motorky a auta a preferují poznávání, doporučujeme navštívit horskou vesničku Panagia s úzkými uličkami a domy z 19. století a dřevěnými balkony. Uvnitř místního kostela objevíte kromě zajímavé sbírky ikon také vlajku, pod kterou vedl své tažení Richard Lví srdce. Symbolem místa je velká studna uprostřed vesnice a 5 pramenů, ke kterým dojdete úzkou cestou vedoucí od studny asi za 5 minut. Místní specialitou je med s fíky a ořechy.

Makryammos

H1 (Úvod)

Makryammos

Název záložky O destinaci

O letovisku

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje