Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@travelfamily.cz

WEB: www.ckvt.cz

Letenka s transferem - Thassos

  • Kód produktu: GR-5212LE
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Thassos, Hotel na mapě
Typ zájezdu Doprava bez pobytu, Dovolená u moře, Garance, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování
Ubytování Letenka s transferem

Cena za 1 osobu od 8 990 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

  • Doplňující informace

    Letecká doprava na Thassos a zpět včetně transferu do letovisek: Astris, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pefkari, Skala Potamia, Skala Prinou a Skala Rachoni. Na vyžádání a za příplatek je možné zajistit i transfer do jiných pobytových míst.

  • Cena zahrnuje

    Letecká doprava Praha - Kavala - Limnos - Kavala / Brno - Ostrava - Kavala - Brno /, transfer do letovisek: Astris, Kinira, Limenaria, Makryammos, Pefkari, Skala Potamia, Skala Prinou a Skala Rachoni, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours) na telefonu.

  • Ceny jsou kalkulovány

    k 01.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Thassos

Stále zelený Thassos bývá přezdíván Perla nebo Smaragd Egejského moře, protože se pyšní opravdu nádhernou přírodou. Thassos je sice malý svou rozlohou, od severu k jihu má 24 km, od západu k východu dokonce jen 19, zato překypuje úchvatnými přírodními scenériemi. Zvlňují ho skály a kopce, na kterých se tu a tam rozprostírají malebné horské vesničky. I milovníci historie si tu přijdou na své. Uchvátí vás monumentální historický areál Filippi, který patří mezi nejvýznamnější archeologické lokality v Řecku. Dojem na vás udělá i návštěva útesu nad mořem, kde stojí klášter archanděla Michaela.
Největším magnetem na turisty je ale moře. V rámci pláží je tu opravdu z čeho vybírat. Pláž Makryammos pokrývá bělostný písek a pro pláž Aliki je zase charakteristický piniový lesík, který poskytuje chladivý stín. Na nejdelší pláži Golden Beach najdete perfektní podmínky pro provozování vodních sportů a na Paradise Beach si zase zaplavete i bez plavek. Je to totiž jediná nudapláž na Thassosu. Malý ostrůvek v Egejském moři nabízí obrovské možnosti, jak příjemně strávit svojí letní dovolenou.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje