TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

BLUE GREEN BAY

 • Kód produktu: GR-5404BG
 • K pláži: 30m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 450m
 • Letiště: 30km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Skopelos, Panormos Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • V blízkosti pláže
  • Krásný výhled na moře a záliv
  • Příjemné prostředí

 • Poloha

  Hotel byl vybudován nad krásným zálivem Panormos, pouhých 30 m od oblázkové pláže. Centrum osady je také velmi blízko. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Od hlavního města, které místní obyvatelé nazývají Chora, je vzdálen přibližně 16 km. Do hlavního města sedá dostat pohodlně místní autobusovou dopravou.

 • Vybavení a služby

  Bazén, bar Pan u bazénu, restaurace Ormos, parkoviště (v měsících červenec a srpen doporučujeme rezervaci parkovacích míst předem).

 • Ubytování

  Ubytovat se lze v 16 moderně zařízených pokojích různého typu. V přízemí jsou 3lůžkové pokoje a v prvním patře 2lůžkové pokoje, 2lůžkové studio, dvě suity a mezonet. Ve suitách a v mezonetu se může ubytovat až 6 osob. Pokoje, studio, suity a mezonet mají terasu nebo balkón s výhledem na moře a na záliv. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, sejfem, malou zabudovanou ledničkou Wi-Fi, L.C.D. TV. Studio, suity a mezonet jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, trouby, základního nádobí a ledničky), L.C.D. TV, Wi-Fi, klimatizací, sejfem, fénem.

 • Stravování

  Snídaně, polopenze nebo all inclusive probíhají v hotelové restauraci Ormos, kde si lze vychutnat speciality místní kuchyně.

 • Pláž

  Hotel se nalézá u krásné pláže Panormos, které byla oceněna Modrou vlajkou EU. Na pláži jsou pro hotelové hosty k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. V okolí můžete navštívit další krásné pláže jako například Milia, Kastani nebo Chovolo. Pokud si pronajmete člun, můžete se vypravit i na nedaleký ostrůvek Dasia.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-6 lůžek
  snídaně
  - možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive

 • Vzdálenosti

  vzdálenost od pláže: cca 30 m.
  vzdálenost od centra osady: cca 200 m.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 1,5 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce Viamare

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Skopelos

Druhý největší ostrov severních Sporad leží v Egejském moři. Ve středověku nesl jméno Paparethos a je také označován jako zelená perla Sporad.

Skopelos je známý především díky své krásné přírodě. Typické jsou všudypřítomné borové lesy, trav-naté pláně, platanová údolí, barevné vinice a nádherné pláže s kříšťálově průzračným mořem. Ostrov vešel do povědomí turistů především díky filmu Mamma Mia, který se zde částečně natáčel. Ačkoliv se stal velmi populárním, není nikdy přelidněný a je tedy ideálním místem pro odpočinek.

Na ostrově není letiště. Nejbližší se nachází na sousedním Skiathosu, odkud Vás na Skopelos dopraví loď.

Hlavní město ostrova je centrem administravy, obchodu a kultury. Spleť úzkých uliček a romantická zákoutí vytvářejí neopakovatelnou atmosféru města a lákají k romantickým procházkám, které je možné zakončit v některé z místních taveren, restaurací nebo se odreagovat v některém z barů či hudebních klubů.

Za zmínku stojí i druhé největší město Glossa, položené vysoko v kopcích, které se může pyšnit svou kuchyní složenou z velké části z darů moře a kozího sýra spolu s tradičním místním vínem a také nádhernými výhledy na moře a okolní ostrovy.

Na ostrově je nespočet pláží, některé jsou divoké a lze se na ně dostat pouze člunem. Největší pláží je Milia, kterou můžeme navštívit na jihozápadě ostrova. Tato údajně nejkrásnější pláž Vám nabídne skvělý servis v podobě kvalitního občerstvení, lehátek a slunečníků. Hned vedle je další nádherná pláž Kastani, známá z filmu Mamma Mia. Jen kousek odtud nalezneme další oblíbené letovisko Panormos. Mezi další oblíbená místa s okouzlujícími plážemi jsou Adrina, Agnonda, Armenopetra, Elios, Glyfoneri, Glisteri, Chóvolo, Limnonari, Loutraki, Panormos, Perivolou nebo Velanio.

Z ostrova Skopelos je pravidelné lodní spojení s ostrovy Skiathos a Alonissos.

Panormos

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje