Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Tolo s polopenzí „za pár kaček“

 • Kód produktu: GR-1410TK
 • Pláž do 200 m:
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Peloponés, Tolo Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Dovolená za pár kaček, Garance, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  Ubytování na Peloponésu v Tolu. Zájezd je určen těm, co netrvají na konkrétním ubytování a chtějí strávit dovolenou doslova „za pár kaček“.

 • Vybavení a služby

  Restaurace, bar, Wi-Fi (bez záruky). V okolí hotelu jsou k dispozici obchody, restaurace, bary, pekárna, kavárny.

 • Ubytování

  Ubytování v pokojích kategorie minimálně 2 hvězdy, se sprchou a WC, klimatizací (za poplatek), ledničkou, TV, balkonem nebo terasou. Pokoj 2(+0) Flexibilní pokoj - jedná se o typ pokoje, kdy si CK vyhrazuje právo ubytovat klienty - 10 nebo 11 nocí na jednom místě.

 • Stravování

  Polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře formou bufetu nebo servírované. Pro hosty ubytované v hotelu Onira jsou večeře podávány v hotelu Ritsa (cca 240 m) a hosté z hotelu Flisvos Royal mají večeře zajištěné v sesterském hotelu Flisvos (cca 10 m).

 • Pláž

  Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře do 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

 • Doplňující informace

  Konkrétní název ubytovacího zařízení Vám sdělíme nejpozději 7 dnů před nástupem na pobyt. Půjde vždy o prověřené ubytování z nabídky CK TRAVEL FAMILY.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 0,50 - 1,50 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Kalamata - Skiathos - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

 • Volitelné doplatky

  komplexní cestovní pojištění: dle aktuální nabídky
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Interaktivní mapa oblasti

Peloponés

Peloponés má dostatečně dlouhé pobřeží na to, abyste si tu našli svou ideální pláž. Pobřeží nejčastěji pokrývá jemný písek, místy jsou oblázky či kamínky. Moře je tu průzračné a tyrkysově modré. Navštivte třeba populární letoviska Tolo a Niforeika. V populárním letovisku Tolo najdete písčité pláže oceněné Modrou vlajkou, a také mnoho restaurací, barů a nočních klubů. Na nejznámější pláži Psili Ammos si bez problému půjčíte lehátka i slunečníky a užijete si tu různé druhy vodních sportů. Naopak Niforeika vás potěší krásnými scenériemi a klidem.
Z překrásných písčitých pláží se vydejte na průzkum známých antických památek. Své kroky nasměrujte do Korintu, kde vás ohromí Apolónův chrám s mohutným sloupovím a zbytky antického města. Pokračujte do Mykén se slavnou Lví bránou. Kousek za městem pak objevíte velmi zachovalý antický amfiteátr. Na jihu Peloponésu nevynechte proslulou Spartu, líheň slavných vojevůdců a oddaných vojáků. Pár kilometrů za Spartou si prohlédněte město Mystras, známé naleziště byzantské architektury, které figuruje na seznamu UNESCO. Nepřehlédněte ani zbytky Héřina a Diova chrámu v Olympii a původní olympijský stadion, na kterém se konaly první olympijské hry. Peloponés má toho tolik, že vás ani při opakovaných návštěvách nepřestane překvapovat.

Tolo

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Peloponés je opravdovou kolébkou civilizace. Výlety do Atén, Korintu, Mykén, Sparty nebo Olympie vás zaměstnají klidně na celé dny.
 • Nádhernou písečnou pláž Psili Ammos oceňuje každoročně Evropská unie Modrou vlajkou za kvalitu. Špičkové koupání zaručeno!
 • Nabídka vodních sportů uspokojí každého. Plážové lehátko vyměníte za šlapadlo nebo kanoe. Vyzkoušíte windsurfing i vodní lyže.
Tolo je jedním z nejoblíbenějších rodinných letovisek na poloostrově Peloponés. Přivítá vás tu nádherná písčitá pláž Psili Ammos s velmi pozvolným vstupem do moře. Pláž je pravidelně oceňována Modrou vlajkou za kvalitu a v červenci a srpnu tu dokonce drží službu plavčík. Na každém kroku vám půjčí lehátka i slunečníky, takže si tu užijete opravdu špičkové opalování. Den na pláži si kdykoliv zpestříte nějakou aktivitou. Vyzkoušíte windsurfing, svezete se na vodních lyžích, půjčíte si šlapadlo nebo se spolu s instruktorem ponoříte do mořských hlubin.
Po odpoledním koupání vystoupejte nad Tolo k modernímu modrobílému kostelíku Agia Kyriaki. Odměnou za dvoukilometrový výšlap vám budou působivé výhledy na město a ostrovy v Argolském zálivu. O volné sobotě se vypravte na tradiční trhy do sousedního města Nafplio, kde navštivte i pevnost Palamidi. Další výlety si určitě naplánujte i do Atén, Korintu, Mykén, Sparty nebo Olympie. Poloostrov Peloponés je kolébkou civilizace, takže i při opakovaných návštěvách budete mít co objevovat.

Počasí

V létě se těšte na bezchybné počasí. Obloha je bez mráčků a rtuť teploměru stoupá často nad hranici 30 °C. Pokud si chcete užít dokonalé koupání a ničím nerušené slunění, navštivte Tolo v červnu, červenci nebo srpnu. Květen, konec září nebo říjen zase budou ideální dobou pro cestování a objevování památek Peloponésu.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.


Argolida

Lekce řecké historie a mytologie na vás čeká během celodenního okruhu krajem Argolida. První zastávka je v Mykénách, další ve Starém Korinthu, kde bude mimo jiné volno na občerstvení, procházku nebo nákupy a poslední zastávkou bude návštěva Epidauru.

Athény

Během celodenního výletu uvidíte to nezajímavější, co Athény nabízí. Na úvod je plánována okružní jízda městem, dále návštěva Akropole, muzea, prohlídka Starého města a volný program. Dle časových možností je cestou tam či zpět zastávka u Korinthského průplavu.

Delphi

Časově náročnější výlet vám nabízí řadu zcela nevšedních zážitků. V Delfách budete mít volno na prohlídku překrásného archeologického naleziště, stadionu, divadla a muzea (vstupné cca 12 €), poté návštěva vesničky Delphi s možností nákupů a občerstvení. Do Delf jede autobus obvykle přes monumentální most Rio-Antirio a cesta zpět vede obvykle přes Théby a Korinthský průplav.

Noční plavba do Nafplia

Nasajte prázdninovou atmosféru trochou dobrodružství a tajemna. Z tolské zátoky se večer vyplouvá do nedalekého města Nafplia, návrat okolo půlnoci.
recko-pelopones-tolo-06

Olympie

Výlet na místo, kde se zrodily Olympijské hry. Prohlídka archeologického naleziště, stadionu a muzea (vstupné: cca 12 €), poté volný program ve vesničce Olympia. Chcete-li se dozvědět podrobnosti, zajímavosti, střípky a možná i nějaké drby o minulých olympijských hrách, neměli byste tento výlet určitě opomenout.

Proplutí Korintským kanálem

Zážitkový půldenní výlet (cca 8:30–14:30), nenáročný na chůzi. Vhodný výlet pro rodiny s dětmi. Autobusem od hotelu ke Korintskému průplavu, proplutí průplavem lodí, návštěva nedaleké regionální, kdysi velmi významné lokality Isthmie, kde se konaly jedny z významnějších panhelénských her. Malé muzeum a areál. Posezení v restauraci u vjezdu do průplavu, s možností zakoupení obědu.

Sarónské ostrovy

Plavba na Sarónské ostrovy Hydra a Spetses.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje