TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

POLOS

 • Kód produktu: GR-4600PO
 • K pláži: 50m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 400m
 • Letiště: 12km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Paros, Paros - hlavní město Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+0) / Pokoj 2(+0)

Cena za 1 osobu od 21 319 Kč 24.790 Kč Sleva -14% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem


  • Ideální pro páry

  • Skvělá lokalita

  • Soukromá

 • Poloha

  Hotel se nachází pár kroků od snad nejkrásnější pláže na ostrově v hlavním městě Parikia (Paros). Je ukrytý v klidné uličce pouhé 2 minuty pěšky od pobřežní promenády, která vede skoro kolem celého města podél pobřeží a je lemována nespočtem restaurací, kaváren, taveren, barů a obchodů. Díky poloze je na dosah veškerá zábava a pláže, a svým rozvržením poskytuje soukromé a klidné útočiště.

 • Vybavení a služby

  V hotelu je non-stop recepce, lobby prostory s příjemným posezením a barem, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, udržovaná menší zahrada, bazén s lehátky a slunečníky.

 • Ubytování

  Standardní 2lůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou, telefonem, TV/SAT, trezorem, klimatizací, Wi-Fi a balkónem. Stejně tak jsou vybaveny standardní 3lůžkové pokoje. Další typy pokojů jsou na vyžádání.

 • Stravování

  Snídaně je formou bufetu.

 • Pláž

  Příjemná písečná pláž je od hotelu vzdálena přibližně 50 m.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2 lůžka
  snídaně

 • Shrnutí

  Čisté a světlé ubytování s dávkou soukromí a v těsné blízkosti rušného, ale krásného města.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 50 m.
  Centrum: cca 500 metrů
  Přístav Parikia: cca 500 metrů

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 1,5 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Paros - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CK

  Zpáteční let Paros - Praha je operován s technickým mezipřístáním na ostrově Santorini.

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Paros

H1 (Úvod)

Paros

Text do banneru (perex Úvod)

Vše o třetím největším ostrově Kyklád

Název záložky O destinaci

O Parosu

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si Paros zamilujete

3 důvody proč - důvod 1

Krásná příroda a rozmanité pláže

3 důvody proč - důvod 2

Tradiční vesničky ve vnitrozemí

3 důvody proč - důvod 3

Oblíbený, ale méně navštěvovaný ostrov

Popis

Paros

Jen 6 km severozápadně od Naxosu nalezneme tento ostrov, který se díky své jedinečnosti stal oblíbenou a vyhledávanou destinací Kykládského soustroví v Egejském moři. Svou rozlohou 194,5 km2 je 3. největším ostrovem Kyklád. Je známý hlavně svou těžbou mramoru, který byl ve své době dovážen do celého Řecka a byl použit na spoustu významných sochařských děl a staveb.

I přes svou oblíbenost se na ostrově nesetkáme s davy turistů a proto je ideální volbou pro trávení klidné dovolené s nádechem romantiky.

Krásná příroda vybízí k pěším túrám za poznáním historie a kultury ostrova. Vesničky ukryté ve vnitrozemí ostrova ohromí svou atmosférou, která Vás zanese zpět do minulosti. Přístavní města nejlépe poznáte při toulkách úzkými uličkami s Kykládskou architekturou na každém centimetru. Je to díky tomu, že místní obyvatelé se snaží zachovat tradice a ostrovní styl.

Hlavním městem ostrova je Parikia (také Paros) s nabídkou spousty místních restaurací a taveren spolu s obchůdky nabízejících veškerý sortiment. Každý milovník památek by si neměl nechat ujít návštěvu chrámu Paraportiani z 10. století, který se řadí mezi nejvýznamnější památky celého Řecka nebo katedrály Panagia Ekatontapyliani z 5.-7.století. Za vidění stojí i místní archeologické muzeum, kde mimo jiné uvidíte i Parskou kroniku vytesanou jak jinak, než do mramoru.

Dalším rušnějším městem se stejně krásnou architekturou je Naoussa s údajně nejkrásnějším přístavem celého Egejského moře. Město se v poslední době těší velké oblibě a její promenáda je plná místních taveren nabízejících speciality z čerstvých ryb a plodů moře.

Další výborné speciality je možné ochutnat při tradiční večeři na přilehlém ostrůvku Antiparos, který je pouhý 1 km od Parosu a lodní spojení Vás sem zaveze několikrát denně.

Na ostrově najdeme spousty pláží a díky jejich rozmanitosti si každý vybere tu svou. Asi nejznámější pláží je Punda Beach, která se s velkým počtem kaváren, barů a taveren řadí mezi ty nejrušnější, kde lze využít i možnosti vodních sportů. Neméně známa je Golden Beach – ideální pro windsurfing, zde se mimo jiné odehrává i světový šampionát tohoto vodního sportu každý rok. Poblíž této pláže můžeme najít vesničku Drios s nejdelší pláží na ostrově a pláž Tsirdakia. K těmto plážím není tak snadný přístup. Pláž Agia Ditini, která se táhne mezi hlavním městem a přístavem, je klidným místem s místní tavernou. Jednou s dalších nádherných pláží je Kolymbithres, na kterou se dostanete vlastní dopravou, případně z přístavu v Naoussa malou rybářskou loďkou. Všechny tyto pláže nabídnou průzračně čistou vodu a dokonalý úkryt pro Váš odpočinek.

Paros - hlavní město

H1 (Úvod)

Paros (hlavní město)

Název záložky O destinaci

O Parosu

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje