Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

COSMOPOLITAN

 • Kód produktu: GR-5802CO
 • K pláži: cca 300m
 • Do centra: cca 600m
 • Letiště: cca 100km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Olympská riviéra, Paralia Katerinis Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Moderní hotel v klidném prostředí
  • Kvalitní služby za příznivé ceny
  • Nedaleko pláže i centra letoviska

 • Poloha

  Moderní hotel ve středomořském stylu se nachází na klidném místě v oblasti Paralia Katerini. Nedaleko hotelu je nádherná, písečná, dlouhá pláž a stejně tak tradiční taverny, bary, kavárny a obchody. Tento luxusní hotel nabízí kvalitní, cenově dostupné služby. Moderní designové vybavení hotelu s důrazem na detail, wellness služby a perfektní servis vám poskytne zázemí pro dokonalou dovolenou. Nejbližší obchod a autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti cca 600 m od hotelu

 • Vybavení a služby

  V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, a lá carte restaurace, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, zahrada, dětské hřiště. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. Hotel dále nabízí spa a wellness služby - vyhřívaný bazén, masáže, sauna, parní lázně, posilovna (za poplatek).

 • Ubytování

  Hotel nabízí 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, junior suity a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, klimatizací, TV/SAT, fénem, telefonem, Wi-Fi připojením, ledničkou, trezorem, minibarem (za příplatek). EKO pokoje nemají balkón. Na vyžádání je k dispozici žehlička.

 • Stravování

  Polopenze formou bufetu.

 • Pláž

  Dlouhá, písečná, organizovaná pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 300 m
  Centrum: cca 600 m
  Letiště: cca 100 km

 • Shrnutí

  Luxusní hotel ve spojení s kvalitními službami a nádherným koupáním je tou pravou volbou pro vaši dovolenou.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 3 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Olympská riviéra

Dlouhé písečné pláže, průzračně čisté moře a fantastický výhled na bájnou horu, kterou si podle řecké mythologie za svůj domov vybralo 12 bohů, odkud vládli Zemi. To a mnohem více nabízí Pierie, známá též jako Olympská riviéra, která zabírá na 70 km pobřeží Egejského moře. Najdete ji zhruba 100 km jižně od Thessaloniki, kde také přistávají naše lety. Stále hodně turistů ale volí dobrodružnější cestu – koupí si jen pobyt a do cílového místa vyrážejí jako před patnácti dvaceti lety auty nebo na stále populárnějších motorkách.

Zdejší vyhlášené pláže nenabízejí jen množství slunečníků a lehátek, ale také hřiště na volejbal, v Nei Pori je i fotbalové hřiště. Mnohé hotelové pláže a také městské pláže v Nei Pori a Leptokarii jsou bezbariérové.

Turistická sezóna zde trvá poměrně dlouho – od začátku května až do poloviny října – jarní a podzimní termíny využívají rovněž turisté, kteří přijíždějí na některý z okružních zájezdů, během nichž poznají celé Řecko. Do Pierie je lákají nejen nádherné pláže povětšinou s pozvolným vstupem do moře, ale také snadná dosažitelnost významných historických, kulturních a přírodních památek, mezi něž patří druhé největší řecké město Thessaloniki (Soluň), Dion, Vergina, údolí Tempi, městečko Kalambaka čikláštery Meteora. V řečtině znamená slovo „metéoros“ vznášet se mezi nebem a zemí a označuje např. dráhu meteoritu. Zde, na místech blízkých nebi – na vrcholcích skal, tyčících se jako věže do výšky nad řekou – stojí tyto mnichy postavené kláštery. Když se v údolí začne stmívat, ale slunce ještě úplně nezajde, nebo když nad horami visí ranní mlha, vypadají kláštery jako by se skutečně vznášely. Celé toto místo je magické, tajuplné, naplněné energií. Kdo může, nechť v tomto kraji zůstane déle nežjen několik hodin.

Časově poněkud náročnější je cesta do Athén, ovšem najde se vždy řada zájemců, kteří do hlavního řeckého města rádi vyrazí, velkým lákadlem je nově otevřené archeologické muzeum pod Akropolí. A nudit se v něm nebudou ani děti.

Pierie je zásobována čistou vodou z ledovců Olympu, díky čemuž se zde vytváří velmi příjemné mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší. Proto je oblast doporučována pro pobyty astmatiků a alergiků. Má také příznivé účinky na horní cesty dýchací apobyty jsou vhodné též u osob s lupénkou. Riviéru tvoří malé rybářské vesničky, nově postavená turistická letoviska (Katerini, Paralia, Olympiaki Akti, Varikos, Plaka, Leptokaria, Panteleimon, Platamonas, Nei Pori aj.), která nabízejí ubytování ve studiích, malých rodinných hotýlcích, penzionech i v hotelových komplexech a areálech s nejmodernějším vybavením a vyhledávanými spa centry. Správním městem oblasti je město Katerini, které leží jižně odThessaloniki, ve vzdálenosti cca 65 km.

Paralia Katerinis

Zjistěte vše o tomto živém letovisku

 • Široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a mimořádně čistou vodou vás budou lákat k nekonečnému slunění.
 • Okázalou promenádu lemují kavárny, cukrárny a obchůdky se suvenýry. Večer tu pak ožívají bary a diskotéky.
 • Do hlubin historie se ponoříte v Dionu, archeologickém nalezišti s pozůstalostmi antického města z 5. – 3. stol. př. n. l.
Městečkem Paralia Katerinis se táhne široká promenáda, kterou lemují kavárny, cukrárny a obchůdky se suvenýry, a vůně místních specialit vás budou lákat k návštěvě jedné z mnoha taveren. Večer tu ožívají bary a diskotéky, ve kterých se budete bavit až do brzkého rána. Vás však bude velmi zajímat také široké písčité pobřeží. Sluncem zalité pláže vám poskytnou dostatek místa pro ničím nerušené opalování a nabídka vodních sportů se postará o to, abyste nepřirostli k plážovému lehátku. Kdykoliv vám tu půjčí šlapadlo nebo vás svezou za člunem na nafukovacím banánu.
Z památek stojí za vidění hlavně velký kostel a příjemnou atmosférou na vás dýchne i rybářský přístav. Pokud ale chcete poznat opravdovou historii Řecka, naplánujte si výlet do pouhých 14 km vzdáleného Dionu. V archeologickém areálu spatříte makedonské hrobky, 14 ulic se základy domů, římské lázně s antickým topením, baziliku nebo řecké a římské divadlo. Zbytky staveb jsou připomínkou antického města, které zažívalo svůj největší rozmach v 5. - 3. století př. n. l.

Počasí

Letní prázdniny jsou vrcholem sezóny na Olympské riviéře. V červenci a srpnu je nejteplejší nejenom vzduch, ale i moře. Na teploměrech standardně naměříte přes 30 °C a voda v moři má krásných 25 °C. Slunce na obloze svítí i více než 12 hodin denně, takže nerušenou letní relaxaci vám nemůže nic zkazit.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje