Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

CACTUS BEACH

 • Kód produktu: GR-2699CB
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Stalida Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Neexportovat do XML prodejcům (VIA,VTT), Pobytové, Produkt Firo
Doprava Letecky
Stravování All inclusive
Ubytování Pokoj 2(+0), SUPERIOR

Cena za 1 osobu od 22 690 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  Hotel se nachází v centru letoviska Stalida, 20 m od moře u promenády spojující střediska Stalida a Malia. V blízkosti hotelu je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Vzdálenost od Heraklionu cca 35 km.

 • Vybavení a služby

  Rozsáhlý hotelový komplex několika budov je obklopený zahradou a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, konferenční místnost, hlavní restauraci, à la carte italskou restauraci a řeckou tavernu, 3 bary u bazénů, 3 venkovní sladkovodní bazény a 1 dětský bazén, TV místnost, minimarket, stolní tenis, internet a WiFi zdarma. Animační programy 6x týdně, vodní park 10.00-18.00.

 • Ubytování

  2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 1-2 přistýlek pro děti mají koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, rádio, SAT/TV, lednici, fén, balkon nebo terasu. Dítě do 2 let věku se počítá jako osoba do maximální obsazenosti pokoje.

 • Stravování

  All inclusive. Popis naleznete na našem webu.

 • Pláž

  Hotel se nachází asi 20 m přes místní komunikaci od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (vstup do moře místy kamenitý).

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 20 m odhotelu
  Stalida: cca 600 m
  Heraklion: 35 kilometrů.

 • Shrnutí

  Rušný hotel s širokou nabídkou služeb a výbornou tradiční krétskou kuchyní. Vhodné pro rodiny s dětmi. Nově otevřený aquapark.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa:
  3 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely

  Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.09.2019

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Stalida

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Opalování na dlouhých písčitých plážích si kdykoliv zpestříte nějakým vodním sportem a hlad a žízeň zaženete v plážových tavernách a barech.
 • Vyváženou kombinaci zábavy a sportu vám nabídne místní aquapark StarBeach, ve kterém si užijete spoustu vodních atrakcí.
 • V diskotékách a barech to žije až do brzkých ranních hodin, takže pokud se ve vás po setmění probouzí noční zvíře, budete tu ve svém živlu.
Široké písčité pláže letoviska Stalida se během dne stanou vaším hlavním útočištěm. Stalida je součástí velké turistické oblasti. Až poznáte stalidské pláže do posledního zrnka písku, popojděte o kousek dál do sousední vesničky nebo si vyberte ze široké nabídky vodních sportů. Za další porcí vodních atrakcí se vypravte do aquaparku StarBeach WaterPark asi 5 minut za město.
Malá rybářská vesnice Stalida se během let přerodila ve významné přímořské letovisko. Památek tu sice moc nenajdete, ale obchodů je tu spousta. Hon na suvenýry zakončíte v taverně, kam vás vláká vůně řeckých specialit. V diskotékách a barech to žije až do brzkých ranních hodin, takže pokud se ve vás po setmění probouzí noční zvíře, budete ve Stalidě ve svém živlu. Hlouběji do dějin Kréty vás přenese výlet do hlavního města Heraklion nebo návštěva slavného archeologického naleziště v Knóssos. Cesta ze Stalidy do Knóssos vám zabere jen asi hodinku. Ve skutečnosti se ale přenesete o tisíce let zpět.

Počasí

Obloha bez mráčku a teploměry, které pravidelně ukazují více než 30 °C. Taková bude vaše dovolená ve Stalidě. Ostrov Kréta totiž patří k nejteplejším místům celé Evropy a srážky se tu v létě objevují jen velmi sporadicky.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje