Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

KAVROS BEACH

 • Kód produktu: GR-2415KB
 • K pláži: 10m
 • Do centra: 4000m
 • Letiště: 50km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Kavros Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování All inclusive, Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+2/1)

Cena za 1 osobu od 24 290 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Ideální pro rodiny s dětmi
  • Skvělá poloha blízko moře i centra
  • Výborná kuchyně

 • Poloha

  Kavros Beach Hotel se nachází přímo na písečné pláži Kavros. Hotel se skládá ze 2 částí - Kavros Beach a Yassou Kriti, vzdálenost mezi nimi je cca 50 m.Většina zařízení, bar a restaurace se nachází v Yassou Kriti.Hotel má 230 pokojů a byl nedávno zrekonstruován.Hotel nabízí širokou škálu zařízení, které uspokojí potřeby každého jednotlivého hosta. Je vzdálen jen 55 kmod mezinárodního letiště Chania.

 • Vybavení a služby

  Hotel má ve svém vybavení 24hodinovou recepci, obchod, venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, obchod, hřiště na tenis i volejbal, tělocvičnu. Bar a restaurace se nachází v části Yassou Kriti (50 m).

 • Ubytování

  Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV, Wi-Fi, balkonem, lednicí a koupelnou s vanou, sprchou a fénem.

 • Stravování

  Stravování formou polopenze, nebo all inclusive.

 • Pláž

  Písečná pláž je přímo před hotelem.
  Lehátka a slunečníky na pláži zdarma!

 • Vzdálenosti

  Pláž: přímo před hotelem
  Georgiopoulis: 4 km
  Chania: 40 km

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 3,00 € za pokoj a noc pro 3+ hvězdičkové hotely.

  Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

  Na toto ubytovací zařízení se vztahují individuální podmínky při stornování nebo změně zájezdu.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Chania - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.9.2019

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Kavros

Zjistěte více o klidném řeckém letovisku

 • V Kavrosu na vás dýchne klid a přátelská atmosféra. Odpočinkovou náladu dotváří hojnost zeleně a okolní pohoří vytváří krásná panoramata.
 • Slunit se tu budete na krásné písčité pláži, a pokud budete chtít, objevíte v širokém okolí i menší divočejší plážičky, kde vás nikdo nebude rušit.
 • Vaši touhu po poznání uspokojí historická města Rethymno a Chania. Za návštěvu stojí i jezero Kournas s termálními prameny.
Kavros je malé přímořské letovisko na severním pobřeží Kréty. Těšit se můžete především na krásnou písčitou pláž jako stvořenou k odpočinku. Je vybavená lehátky i slunečníky a nechybí tady ani nabídka vodních sportů. Čeká vás dostatek zeleně a horské panorama. V letovisku se najdou místa, kam si rádi zajdete na dobrý drink i speciality řecké kuchyně. Větší koncentraci společenského života, zábavy i památek pak máte nadosah v nedalekém Rethymnu nebo Chanii.

Letovisko si vás nejvíce získá svou malebností, tradičním rázem a přátelskou atmosférou. Žádný spěch, žádné návaly turistů, žádný hluk z večerních diskoték. Tady si nádherně odpočinete a načerpáte nové síly. Výhodná poloha letoviska v rámci ostrova vám umožní cestovat do všech koutů ostrova. Stačí nasednout na autobus nebo si pronajmout auto.

Počasí

Kréta je proslulá svým slunečným počasím. Na oblohu bez mráčků se proto můžete těšit i na vaší dovolené v Kavrosu. Od května až do října zde panuje velmi příjemné podnebí, v červnu nabírá krétské sluníčko na intenzitě a až do srpna ohřívá vzduch na 30 °C a více. Od moře však vane jemný větřík, díky kterému jsou teploty snesitelnější.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje