Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

IRO

 • Kód produktu: GR-2616IR
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Hersonissos Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+1)

Cena za 1 osobu od 18 190 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Ideální poloha
  • Kousek od pláže
  • Oblíbené

 • Poloha

  Iro Hotel se nachází nedaleko kosmopolitního přímořského letoviska Hersonissos.
  Nachází se cca 90 metrů od pláže a cca 200 metrů od centra města.

 • Vybavení a služby

  Hotel má ve svém vybavení bazén, restauraci, bar, bar u bazénu, recepci, Wi-Fi (v lobby zdarma).

 • Ubytování

  Tradiční a jednoduché pokoje s rozlohou 30 až 35 m2. Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje mají balkón nebo terasu, koupelnu se sprchou, TV a klimatizaci (za poplatek).

 • Stravování

  Formou polopenze, která je podávána v restauraci formou bufetu.

 • Vzdálenosti

  od pláže: cca 80 m.
  od centra Hersonissos: cca 200 m.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa:
  0,50 € za pokoj a noc pro 2 hvězdičkové hotely

  Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha/Brno/Ostrava- Heraklion - Praha/Brno/Ostrava včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Hersonissos

Zjistěte více informací o řeckém letovisku

 • Místní pobřeží pokrývá jemný písek s občasnými oblázky, a až vás polehávání na pláži omrzí, ozvláštníte si den vodními aktivitami.
 • Velkým lákadlem je vodní park StarBeach. Množství atrakcí vás na celý den spolehlivě zabaví.
 • Centrum města tvoří široká promenáda, kterou lemují bary, kavárny a taverny. Nudit se tu nestihnete ani během dne, ani během noci.
Letovisko Hersonissos slouží jako oblíbené turistické letovisko na severním pobřeží už celou řadu let. Každoročně sem přijíždí celá řada turistů, kteří si chtějí užít dovolenou se vším všudy. O zábavu se zde postarají obchůdky, kavárny, bary, taverny i restaurace. Najdete je především podél hlavní promenády v centru města. Právě v těchto místech se koncentruje také večerní zábava. Hudba a veselí zde utichá až nad ránem.

Písčité pláže s dlouhou mělčinou ocení i rodiny s dětmi. Čas strávený v Hersonissos si můžete zpestřit i návštěvou vodních parků. Zábavu si zde užijí jak děti, tak dospělí. V živém letovisku ale najdete i klidnější místa. Pro více kulturních zážitků zamiřte do hlavního města Heraklionu. Z letoviska to k němu máte jen kousek.

Počasí

Letní teploty něco přes 25 °C vládnou v letovisku v květnu, září a v říjnu. Od června do srpna ohřívá sluníčko vzduch i na více než 30 °C. V tu chvíli uvítáte osvěžení v křišťálové vodě Krétského moře. Dosahuje teplot přes 20 °C a nejteplejší bývá v srpnu.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje