Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

PORTO SKALA

 • Kód produktu: GR-0806PO
 • K pláži: 50m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 2500m
 • Letiště: 35km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kefalonie, Skala Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování All inclusive, Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+2/0) / Pokoj 2(+0)

Cena za 1 osobu od 18 391 Kč 25.890 Kč Sleva -29% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

 • Styl tradiční jónské vesničky
 • Větší dávka soukromí
 • Vhodné pro rodiny s dětmi

 • Poloha

  Hotel je postaven ve stylu tradiční jónské vesnice. Hlavní budova s recepcí leží asi 50 m od dvou malých oblázkových pláží, na které se dostanete, když sejdete po schodech a přejdete místní komunikaci vedoucí do Porosu. Skala, nejbližší osada s překrásnou pláží, je vzdálena asi 2,5 km. Hotelový autobus Vás zdarma dopraví do Skaly několikrát denně. Veřejná autobusová linka Vás zase dopraví do Porosu. Vydáte-li se od hotelu na sever či na jih, narazíte na řadu hezkých pláží, které Vám nabídnou soukromí.

 • Vybavení a služby

  V hotelu je k dispozici bazén, dětský bazén, bar u bazénu, restaurace, klubovna s TV, místnost s internetem (za poplatek), Wi-Fi ve veřejných prostorách, herna, obchod se suvenýry, kino, kulečník, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis a fitness. U hotelu je dostatečně velké parkoviště.

 • Ubytování

  Barevné domky hotelu jsou postaveny tak chytře, že převážná většina pokojů má z balkónů a teras výhled na moře nebo částečný výhled na moře zastíněný zelení. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, TV/SAT, klimatizací, fénem, sejfem, ledničkou a setem na kávu. V pokojích je možné si vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let) nebo palandu (dvě přistýlky pro dvě děti do 12 let). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

 • Stravování

  Americká snídaně je podávaná formou bufetu. Večeře (nejméně tři hlavní chody) je také podávaná formou bufetu. Nápoje se u polopenze hradí. V hotelu si můžete dopřát i oběd á la carte (za úhradu), který je podáván v restauraci u bazénu. V případě zájmu je možné vyměnit večeři za oběd po předchozí domluvě s recepcí. Hotel je známý výbornou kuchyní. Možnost dokoupení all inclusive.

 • Pláž

  Pod hotelem je malá oblázková pláž. Překrásná pláž Skala je vzdálena cca 2,5 km, hotelový autobus Vás tam zdarma dopraví několikrát denně. Vydáte-li se od hotelu na sever či na jih, narazíte na řadu hezkých pláží, které Vám nabídnou soukromí.

 • Doplňující informace

  Doporučujeme pronájem auta již v cestovní kanceláři s přistavením na letišti, případně objednání u delegáta s přistavením k hotelu.

 • Vzdálenosti

  od pláže: cca 100 m.
  od centra Skala: cca 2,5 km.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-4 lůžka
  polopenze nebo all inclusive

 • Shrnutí

  Ubytování v malých domcích Vám poskytne větší dávku soukromí. Velkou výhodou je i výhled na moře a doprava hotelovým autobusem do živého letoviska Skala.

  • Poznámka

   Povinná pobytová taxa: 3,00 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

  • Cena zahrnuje

   letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci,10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, asistenci na letišti (zástupce CK TRAVEL FAMILY - Viamare, VTT, Vítkovice Tours a Kovotouru do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy)

  • Volitelné doplatky

   cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
   dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

  • Ceny jsou kalkulovány

   k 20.9.2019

  Hodnocení zákazníků

  Interaktivní mapa oblasti

  Kefalonie

  Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání.
  Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

  Skala

  Poznejte blíže řecké letovisko Skala

  • Pobřeží pokryté pískem a oblázky, které se na některých místech barví do oranžova, vám
   odhalí pláž oceněnou Modrou vlajku.
  • Za velkými balvany na pobřeží se ukrývají nejrůznější zátoky a zákoutí, kde si užijete
   romantické koupání v soukromí.
  • Památky řecké historie leží na dosah. V ruinách z 3. století př. n. l. objevíte i původní
   malé lázně a okouzlí vás krásná mozaiková podlaha.
  Letovisko Skala na jižním cípu kouzelné Kefalonie vás okamžitě naladí na dovolenkový mód. Vděčí za to především dlouhé pláži, kterou pokrývá jemný písek a oblázky. Na pláži oceněné Modrou vlajkou za čistotu si dopřejete odpočinek na lehátku pod slunečníkem a nechybí ani sprchy a příjemné taverny. Ve Skale roste mnoho piniových stromů, které dotváří příjemnou atmosféru.
  Na pláži si navíc můžete vybírat z široké nabídky vodních sportů.

  Ve Skale obstaráte drobné nákupy, v tavernách a restauracích si pochutnáte na řecké kuchyni a v blízkém okolí se nachází i historické památky. Letovisko Skala vám dopřeje vše, co od pohodlné dovolené vyžadujete. Služby na vysoké úrovni, nádhernou pláž, sportovní vyžití, možnosti výletů a najdete tu i opuštěné zátoky. Ne náhodou patří Skala mezi nejoblíbenější turistické destinace.

  Počasí

  Pro ostrov Kefalonie jsou typická horká a dlouhá léta. Po obvykle deštivém jaru se tak můžete těšit na prázdninové měsíce zalité sluncem a s vysokými teplotami. I podzim je velmi příjemný, ale pravděpodobnost dešťů už každým dnem roste.

  Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


  Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Opište text z obrázku
  * Povinné údaje