Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Penzion JELENA

 • Kód produktu: HR-0097J
 • K pláži: 130m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 300m
 • K moři: 130m
 • Ideální rodinná dovolená
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brist Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+0) B - č. 106 / Pokoj 2(+0) BM - č. 105 / Pokoj 2(+2) BM - č. 103 / Pokoj 2(+0) B - č. 111 / Pokoj 2(+0) BM - č. 110 / Pokoj 2(+2) BM - č. 108 / Pokoj 2(+1) M FB - č.102 / Pokoj 2(+1) BM - č. 104 / Pokoj 2(+1) M FB - č.107 / Pokoj 2(+1) BM - č. 109

Cena za 1 osobu od 6 366 Kč 7.490 Kč Sleva -15% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  příjemný penzion se nachází v malém a klidném letovisku Brist, cca 300 m od centra.

 • Vybavení a služby

  restaurace, parkoviště, Wi-Fi ZDARMA, terasa.

 • Ubytování

  Pokoj č. 102 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, francouzský balkon a boční pohled na moře, pokoj na 1. patře.
  Pokoj č. 103 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí pro dvě děti do 12 let, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře
  Pokoj č. 104 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře
  Pokoj č. 105 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí,  balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře.
  Pokoj č. 106 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon, pohled na hory, pokoj na 1. patře
  Pokoj č. 107 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a třetím lůžkem, francouzský balkon a boční pohled na moře, pokoj na 2. patře.
  Pokoj č. 108 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí pro dvě děti do 12 let, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře.
  Pokoj č. 109 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře
  Pokoj č. 110 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře
  Pokoj č. 111 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon, pohled na hory, pokoj na 2. patře

  Každá pokoj má klimatizaci, se sprchu a WC, SAT TV, Wi-Fi ZDARMA, posezení na balkoně. Pokoje 2+2 jsou prioritně obsazovány dvěma dospělými a dvěma dětmi do 12 let.

  Hostům penzionu Jelena jsou k dispozici v restauraci 2 společné ledničky.

 • Sport a zábava

  vyžití dle místní nabídky.

 • Stravování

  polopenze - snídaně kontinentální (servírovaná) a večeře (výběr ze 2 menu). Domácí s kuchyně s domácími produkty.

 • Pláž

  oblázková, cca 130 m, vhodná pro děti.

 • Doplňující informace

  Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den- se platí na místě. Pobyt se psem na vyžádání - cca 5 EUR/den, platí se na místě.

 • Slevy pro děti

  SLEVY pro pokoje 2+1 č. 102, 104, 109 - dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA, osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.
  SLEVY pro pokoj 2+1 č. 107 - dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %, osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.
  SLEVA pro pokoje 2+2 - 1. i 2. dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Pobyt se psem - 5 EUR/den, platba na místě.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Střední Dalmácie

Brist

Malá obec Brist s přístavem leží ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry, při Jadranské magistrále 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Má malebnou polohu pod svahy pohoří Rilić. Brist je znám svým členitým pobřežím a krásnými drobnými zátokami. Brist má dobré podmínky pro vodní sporty.

Ubytování v Bristu
Ubytování v rozsáhlé nové moderní zástavbě. Širší nabídka ubytovacích služeb v sousedním letovisku Gradac.

Koupání v Bristu
V okolních zátokách jsou příjemné pláže z drobných oblázků, typické pro Makarskou riviéru. Především ty přispěly k tomu, že je Brist s oblibou navštěvován jako klidné oblíbené letovisko.

Památky Bristu
Brist, resp. přilehlá osada Kašić je rodištěm významného chorvatského obrozeneckého básníka fra Kačiće-Miošiće, narodil se zde v r. 1704. Z jeho rodného domu se dochovalo jen velmi málo, a to v blízkosti pozůstatků kostela sv. Markéty (nad obcí). V kostele jsou pohřbeni četní členové starého šlechtického rodu Kačićů. V blízkosti je krásný, bohatě ornamenty zdobený náhrobní kámen - stećak (viz tematické články: Bogomilové a stećci a Výlety za stećky).
Ve vesnici na mořském břehu stojí novorománský farní kostel a u něho pozoruhodný pomník básníka fra Andriji Kačiće-Miošiće, dílo Ivana Meštroviće (viz tematický článek: Split a dílo Ivana Meštroviće). Na nábřeží je též několik starých pozdně barokních domů.

Výlety z Bristu
- Gradac - 2 km
- město Ploče - 17 km
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, delta Neretvy, 40 km
- Turisticky zajímavá místa v Bosně
- Jako výlet nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným ve 20. stol. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo).

Imotski

Doprava: AUTOBUSEM

Odpolední výlet do Dalmatinského záhoří, přes Zadvarje a Záhvozd vám ukáže krásu přírodních fenoménů Červeného a Modrého jezera a kouzlo města Imotski. Samotná jízda Imotskými poli pokrytými vinnou révou, pohled na Zelenou katedrálu a starobylé mlýny na řece Vrljice ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Čeká vás degustace vín v jednom starém stavení s překrásným vinným sklepem spojená s pohoštěním složeným z domácích dalmatinských specialit.

Imotski - městečko v Dalmatském Záhoří, 67 km od Makarské, 65 km z Omiše, na okraji Imotského polje, jeden z nejoblíbenějších výletních cílů z Makarské riviéry i z oblasti Omiše. Navštěvuje se pro krasovo-seismická jezera - Modré jezero (Modro jezero) a Červené jezero (Crveno jezero), která jsou geomorfologickou a hydrografickou zvláštností. Červené jezero patří k nejpodivuhodnějším krasovým jevům. Původně to bylo podzemní jezero, které se zřícením stropů podzemních síní a chodeb stalo povrchovým. Jeho stěny se tyčí téměř kolmo 200 metrů nad hladinu. Červenou barvu způsobuje oxid železa. Obrovitý závrt je celkem 480 metrů hluboký, průměr má 200 metrů. Hloubka vody je v průměru 300 metrů. K jezerní hladině nelze sestoupit. Modré jezero je stejného původu, rovněž leží v obrovském závrtu, v jakémsi 200 metrů hlubokém trychtýři. Má oválný tvar, je 800 metrů dlouhé a 500 metrů široké. Hloubka vody kolísá od 20 do 90 metrů, podle síly podzemního přítoku. Jezero dokonce občas vysychá. K jezerní hladině lze serpentinovou cestou sestoupit.

Orientační cena: cca 265 HRK/os. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje